احتمال استفاده از دستبند الکترونیک برای اعمال دقیق قرنطینه

به گزارش مجله فضای وب به نقل از زددی نت، مقامات دولت کره جنوبی می گویند در حال آنالیز استفاده از دستبند الکترونیک به طور سراسری برای کنترل دقیق افراد و کسب اطمینان از رعایت قوانین قرنطینه در این کشورهستند.

احتمال استفاده از دستبند الکترونیک برای اعمال دقیق قرنطینه

به گفته یون تائه هو مدیر دفتر سیاستگذاری بهداشت عمومی وزارت بهداشت و رفاه کره جنوبی، اگر چه بیشتر مردم کره پروتکل های قرنطینه را رعایت می نمایند. اما بعضی به این مساله بی توجه هستند و لذا ما بعد از آنالیز ابزار موجود مؤثرترین آنها را برای مجبور کردن مردم به رعایت سیاست های قرنطینه مورد استفاده قرار می دهیم.

وی اضافه نمود: دولت از پیامدها و برداشت های منفی عمومی در صورت استفاده از دستبندهای الکترونیک اطلاع دارد و در ارزیابی های خود به این مساله توجه می نماید.

دولت کره جنوبی تا به امروز 75 نفر را که در این کشور سیاست های قرنطینه را نقض نموده اند شناسایی نموده و از میان این افراد شش نفر به علت نقض قوانین بهداشتی کشور تحت بازپرسی پلیس هستند.

بر اساس برآوردهای مقامات این کشور طی روزهای آینده حدود 80 تا 90 هزار در کره جنوبی به علت ابتلاء به کرونا باید قرنطینه شوند و فعلاً برای کنترل این افراد از روش تماس های تلفنی مکرر یا مراجعه حضوری به محل قرنطینه برای کنترل شرایط استفاده می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 905

به "احتمال استفاده از دستبند الکترونیک برای اعمال دقیق قرنطینه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال استفاده از دستبند الکترونیک برای اعمال دقیق قرنطینه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید