ارتقای ظرفیت توریستی صحنه در گرو تسهیلات بوم گردی است

به گزارش مجله فضای وب، نورالدین فرزادی امروز پنجشنبه در جلسه شورای اشتغال استان کرمانشاه که با حضور استاندار کرمانشاه در شهرستان صحنه برگزار گردید، گفت: در دینور اقدامات خوبی انجام گرفته است ولی نیازمندی هایی نیز در زمینه های مختلف وجود دارد .

ارتقای ظرفیت توریستی صحنه در گرو تسهیلات بوم گردی است

وی اضافه نمود: شرکت گاز استان برنامه هایی در سطح دینور داشته اند ولی انجام نگرفته است که میتوان به پکیج منطقه گروس و برخی روستاهای دینور نام برد.فرماندار شهرستان صحنه اصلاح و ساماندهی پیچ خزر آباد دینور را از جمله مطالبات مهم مردم این بخش دانست و توضیح داد: بهسازی کانال های سنتی مزارع کشاورزی و احداث 12 حوزچه برای این منطقه مورد احتیاج است .

فرزادی بیان نمود: بخش دینور از لحاظ گردشگری دارای مناطق مختلفی است و اجرای طرح هادی در این مناطق میتواند توریست پذیری را بالا ببرد.

وی همچنین خواهان ارائه تسهیلات بوم گردی به روستاهای هدف شد و گفت: این امر میتواند باعث آبادانی این منطقه گردد چراکه ما در سال گذشته بیش از 10 جشنواره مختلف در منطقه برگزار نموده ایم.

فرماندار شهرستان صحنه ابراز داشت : منابع طبیعی سرشار در منطقه دینور وجود دارد و با استفاده از طرح های مختلف میتواند در این حوزه کار کرد

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اسفند 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 75

به "ارتقای ظرفیت توریستی صحنه در گرو تسهیلات بوم گردی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای ظرفیت توریستی صحنه در گرو تسهیلات بوم گردی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید