اعلام 2 اتهام ترامپ برای استیضاح توسط مجلس نمایندگان آمریکا

به گزارش مجله فضای وب، رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا روز سه شنبه دو اتهام مطرح شده علیه رئیس جمهور این کشور برای استیضاح را اظهار داشت.

اعلام 2 اتهام ترامپ برای استیضاح توسط مجلس نمایندگان آمریکا

از تور استانبول دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

به گزارش گروه بین الملل مجله فضای وب، دموکرات های مجلس نمایندگان آمریکا دو اتهام مطرح شده علیه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای استیضاح وی را سوء استفاده از قدرت و جلوگیری از انجام تحقیقات کنگره اعلام نمود.

به نوشته خبرگزاری اسپوتنیک، جرالد ندلر رئیس کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا اعلام نمود: رئیس جمهور ما نهایت اعتماد عمومی را دارد. زمانی که وی به این اعتمادها خیانت می نماید و خود را مقدم بر کشور قرار می دهد، قانون اساسی، دموکراسی و امنیت ملی ما را به خطر می اندازد.

مجلس نمایندگان آمریکا اواخر هفته جاری نشست دیگری برگزار خواهد نمود تا به آنالیز این اتهامات بپردازد.

در حالی که دموکرات های کنگره فرایند استیضاح رئیس جمهور آمریکا را به پیش می برند، اکثر نمایندگان جمهوریخواه در کنار ترامپ ایستاده اند و می گویند که هیچ مدرک و شواهد مستقیمی که نشان دهد وی اوکراین را برای منافع شخصی تحت فشار قرار داده است وجود ندارد.

جری ندلر در واکنش به جمهوریخواهان گفته است: ما شواهد بسیار محکمی داریم. من فکر می کنم اگر این پفراینده را به یک هیات منصفه بسپاریم حکم محکومیت علیه ترامپ در عرض سه دقیقه صار خواهد شد.

کاخ سفید روز آدینه در نامه ای به مجلس نمایندگان رسما اعلام نمود که ترامپ در جلسات تحقیقات مجلس نمایندگان حضور نخواهد یافت و هیچ وکیلی نیز از طرف وی در این جلسات حاضر نخواهد شد چرا که این فرایند را منصفانه نمی داند و قصد ندارد با حضور در جلسات به این فرایند اعتبار بدهد.

ق

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 629

به "اعلام 2 اتهام ترامپ برای استیضاح توسط مجلس نمایندگان آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام 2 اتهام ترامپ برای استیضاح توسط مجلس نمایندگان آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید