تشکیل پرونده قضایی برای سوءاستفاده کنندگان از واکسن کرونا

به گزارش مجله فضای وب، دادستان مرکز خوزستان گفت: برای سواستفاده کنندگان از واکسن کرونا در شهرداری اهواز و آبادان پرونده قضایی تشکیل شده و تا حصول نتیجه و روشن شدن واقعیت از این مسئله کوتاه نخواهیم آمد.

تشکیل پرونده قضایی برای سوءاستفاده کنندگان از واکسن کرونا

به گزارش فارس، عباس حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان در اهواز اظهار کرد: پرونده متخلفین استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان آبادان در دادستانی مرکز تشکیل شده و در حال تکمیل پرونده هستیم.

وی افزود: به دادستان آبادان نیز نیابتی داده شده تا متخلفین استفاده از سهمیه واکسن پاکبانان را جهت تکمیل پرونده احضار و نتایج تکمیلی را ارسال نماید.

دادستان عمومی و انقلاب استان خوزستان در خصوص واکسن زدن شهردار اهواز نیز گفت: پرونده ای دیگر هم برای سو استفاده کنندگان سهمیه واکسن پاکبانان در اهواز، تشکیل شده است.

وی ادامه داد: اسامی افرادی که در اهواز واکسن دریافت کردند از دانشگاه علوم پزشکی استعلام شده و به محض وصول پاسخ استعلام تحقیقات مقدماتی آغاز خواهند شد.

دادستان خوزستان با بیان اینکه برای سواستفاده کنندگان از واکسن کرونا در شهرداری اهواز و آبادان پرونده رسیدگی به تخلف تشکیل شده است، گفت: تا حصول نتیجه و روشن شدن واقعیت، از این مسئله کوتاه نخواهیم آمد.

حسینی پویا درخصوص نوع و نحوه مجازات متخلفان بیان نمود: پس از تکمیل شدن تحقیقات و شنیدن دفاعیات از سوی متخلفان تصمیم گیری های لازم صورت خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 29 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1603

به "تشکیل پرونده قضایی برای سوءاستفاده کنندگان از واکسن کرونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل پرونده قضایی برای سوءاستفاده کنندگان از واکسن کرونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید