جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا خواهان تحقیق درباره انتخابات شدند

به گزارش مجله فضای وب، لنس گودن، نماینده تگزاس چند روز پیش این نامه را نوشته و از طرف خودش ارسال کرد اما بعد از آنکه نمایندگان دیگری برای امضای آن تمایل نشان دادند، آن را دوباره ارسال کرد.

جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا خواهان تحقیق درباره انتخابات شدند

ده ها تن از قانونگذاران جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا در نامه ای به دونالد ترامپ از او خواستند تا ویلیام بار، دادستان کل این کشور را به تشکیل شورای ویژه ای برای آنالیز تخلفات در انتخابات ماه گذشته ملزم کند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه نشنال ریویو، در این نامه که به امضای 27 نماینده جمهوریخواه رسیده، آمده است: مردم آمریکا سزاوار یک قطعنامه قطعی برای تردیدی هستند که بر سر نتیجه انتخابات ما وجود دارد اما مسائل مشروعی درباره تقلب رای دهندگان همچنان بدون پاسخ مانده است.

لنس گودن، نماینده تگزاس چند روز پیش این نامه را نوشته و از طرف خودش ارسال کرد اما بعد از آنکه نمایندگان دیگری برای امضای آن تمایل نشان دادند، آن را دوباره ارسال کرد.

نارضایتی جمهوریخواهان بعد از آن بالا گرفت که ویلیام بار گفت وزارت دادگستری آمریکا مدرکی دال بر تقلب گسترده که بتواند نتیجه انتخابات ریاست جمهوری سال جاری را تغییر دهد، پیدا ننموده است.

تیم حقوقی کمپین ترامپ فورا اظهارات ویلیام بار را به چالش کشیده و گفت: هیچ موردی از تحقیقات وزارت دادگستری وجود ندارد و این وزارتخانه از کلیت مدارکی که وکلای ترامپ برای اثبات تقلب های انتخاباتی جمع آوری نموده اند، اطلاعی ندارد.

نمایندگان جمهوریخواه در نامه خود گفتند: بارها از وزارت دادگستری خواسته شده تا درباره این موضوع تحقیقات انجام دهد اما انفعال این وزارتخانه در کنار سخنان دادستان کل، بیانگر فقدان تمایل برای تحقیقات درباره تخلفاتی است که کمپین شما و دیگر مقامهای منتخب در سراسر این کشور گفته اند.

این قانونگذاران آمریکایی گفتند: انتصاب یک شورای ویژه، تیمی از محققان را تشکیل می دهد که تنها مسئولیت آنها کشف حقیقت و تأمین اطمینان مورد احتیاج آمریکاست.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1378

به "جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا خواهان تحقیق درباره انتخابات شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جمهوری خواهان مجلس نمایندگان آمریکا خواهان تحقیق درباره انتخابات شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید