خبرنگاران بودجه شهرداری ها باید متناسب با نیازهای اساسی مردم تنظیم گردد

به گزارش مجله فضای وب، قزوین - خبرنگاران - مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: بودجه شهرداری ها باید متناسب با نیازهای اصلی و اساسی مردم برنامه ریزی، تنظیم و عملیاتی گردد.

خبرنگاران بودجه شهرداری ها باید متناسب با نیازهای اساسی مردم تنظیم گردد

به گزارش روز دوشنبه خبرنگاران، مصطفی صالحی روز دوشنبه در جلسه شورای اسلامی شهر اقبالیه، توجه به احتیاجهای اساسی مردم در تنظیم بودجه را از ضروریات مهم برشمرد و گفت: شهرداری و شورا باید تمام نارسایی ، احتیاج و الویت های شهر را به طور جامع مورد آنالیز قرار داده تا براساس آن نسبت به تامین منابع مالی آنها برای سال آینده اقدام به عمل آید.

وی، بودجه شهرداری ها را به عنوان یک سند مهم تلقی کرد و افزود: بودجه های پیش بینی شده در این رابطه براساس مقیاس، ظرفیت و توانمندی های هر شهر از سوی کارشناسان شهرداری باید تهیه و تنظیم گردد.

به گفته مدیرکل دفتر امور شهرداری استانداری قزوین، شوراهای شهر و شهرداری ها با توجه به شرایط مالی و شرایط محلی و منطقه ای شهر نسبت به تدوین و تنظیم بودجه اقدام نمایند.

صالحی ادامه داد: شهرداری های استان همچنین از اجرای پروژه های جدید و غیرضروری خودداری نموده و اتمام طرح های نیمه تمام را نیز در اولویت برنامه های کاری خود قرار دهند.

مدیرکل دفتر امور شهرداری و شوراهای استانداری قزوین با تقدیر از کوشش های شورای اسلامی و شهرداری اقبالیه خواهان تنظیم و تدوین مناسب بودجه در مدت زمان به جامانده دوره فعالیت پنجم شورا در چارچوب قانون و براساس احتیاجهای مردم شد و گفت: به نظر می رسد شهرداری و شورای اسلامی این شهر باید در بودجه سال آینده خود موضوعات ناشی از شیوع ویروس کرونا را نیز لحاظ نمایند.

منبع: ایرنا
انتشار: 7 بهمن 1399 بروزرسانی: 7 بهمن 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1385

به "خبرنگاران بودجه شهرداری ها باید متناسب با نیازهای اساسی مردم تنظیم گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران بودجه شهرداری ها باید متناسب با نیازهای اساسی مردم تنظیم گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید