سارقان منزل و مغازه عابدزاده دستگیر شدند

به گزارش مجله فضای وب، به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، رییس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه سارقان منزل و مغازه دروازه بان اسبق تیم ملی جزء زندانیان در حال مرخصی در بخشنامه رییس قوه قضاییه نبودند، گفت: بر خلاف بعضی اظهارنظر ها اعطای مرخصی به زندانیان تاثیری در افزایش سرقت ها نداشته است و اصولا بر اساس بخشنامه بخشنامه رییس قوه قضاییه زندانیانی که حضورشان در جامعه مخاطره امیز بوده است اصلا به مرخصی نیامده اند.

سارقان منزل و مغازه عابدزاده دستگیر شدند

جهت دریافت خدمات آلاچیق پارچه ای با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات طراحی و اجرای آلاچیق های مختلف را به ما بسپارید.

ییس کل دادگستری استان مازندران با اشاره به بعضی اظهار نظر ها در مورد اعطای مرخصی به زندانیان اعلام نمود: اعطای مرخصی به زندانیان برخلاف بعضی اظهار نظر ها تاثیری در افزایش سرقت ها در استان مازندران نداشته است.

اکبری با اشاره به اظهارات اخیر احمدرضا عابدزاده دروازه بان اسبق تیم ملی درباره سرقت از منزل و مغازه ایشان در شهرستان عباس آباد توسط بعضی از دزدان سابقه دار و انتقاد از قوه قضاییه به جهت اعطای مرخصی به این دزدان، گفت: با آنالیز انجام گرفته سوابق دزدان توسط دادستان عمومی و انقلاب شهرستان عباس آباد، هیچکدام از متهمان دستگیر شده از زندانیان در حال مرخصی یا آزاد شده در بخشنامه رییس قوه قضاییه در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا نبوده اند.

او ادامه داد: 4 نفر دزد که اقدام به سرقت از منزل دروازه بان اسبق تیم ملی نموده بودند در شهرستان کلاردشت به همراه بعضی از اموال مسروقه با دستور ویژه دادستان عباس آباد و نیروی انتظامی دستگیر شدند و در مورد سرقت از رستوران او، دزد در سلمانشهر به همراه اموال مسروقه دستگیر و اموال مکشوفه تحویل مالباخته شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 28 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 808

به "سارقان منزل و مغازه عابدزاده دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارقان منزل و مغازه عابدزاده دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید