لیگ برتر فوتبال، رجحان قاطعانه استقلال مقابل صنعت نفت در نیمه اول

به گزارش مجله فضای وب، نیمه نخست دیدار تیم های استقلال و صنعت نفت آبان از هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال با فزونی یک نیمه ای آبی پوشان به پایان رسید.

لیگ برتر فوتبال، رجحان قاطعانه استقلال مقابل صنعت نفت در نیمه اول

به گزارش مجله فضای وب، دیدار دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان در چارچوب دیدارهای هفته دهم رقابت های لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور از ساعت 15:30 امروز (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی آغاز شد که میزبان این دیدار با برتری 4 بر صفر نیمه نخست را به انتها برد. محمد دانشگر (10)، شیخ دیاباته (20)، مهدی قائدی (26) و وریا غفوری (31) گل های استقلال را در این نیمه به ثمر رساندند.

ترکیب استقلال: سید حسین حسینی، عارف غلامی، علی کریمی، شیخ دیاباته، فرشید اسماعیلی، مهدی قائدی، وریا غفوری، سیاوش یزدانی، هرویه میلیچ، مسعود ریگی و محمد دانشگر.

ترکیب صنعت نفت: ناصر سالاری، عقیل کعبی، محمد اهل شاخه، طالب ریکانی، محمدرضا غبیشاوی، مصطفی احمدی، مسلم مجدمی، محمد قریشی، جعفر سلمانی، عبدالله ناصری و عیسی آل کثیر.

داور: محمدحسین زاهدی فر

دقیقه 7: شیخ دیاباته پس از اعلام خطای مهدی قائدی از سوی محمدحسین زاهدی فر اعتراض کرد که بابت اعتراضش کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 8: عیسی آل کثیر در حمله ای که از سوی بازیکنان صنعت نفت تدارک دیده شده بود صاحب توپ شد و پس از حرکتی در عرض محوطه جریمه اقدام به شوتزنی کرد تا سیدحسین حسینی به صورت دو ضرب توپ را مهار کند.

دقیقه 10: استقلالی ها از راهی دور در زمین صنعت نفت صاحب ضربه ایستگاهی شدند که توپ ارسالی به داخل محوطه جریمه را عارف غلامی با ضربه سری آرام به سمت دروازه زد. ناصر سالاری، دروازه بان صنعت در مهار توپ دچار اشتباه شد که پس از رها شدن توپ از دستانش محمد دانشگر پیروز به گلزنی شد.

دقیقه 11: بازیکنان صنعت نفت بار دیگر حمله ای را روی دروازه استقلال ترتیب دادند که توپ سرگردان میان مدافعان آبی پوش را سیدحسین حسینی با خروج از دروازه و ضربه ای آکروباتیک از محوطه جریمه دور کرد.

دقیقه 12: مهدی قائدی پشت محوطه جریمه صنعت نفت صاحب توپ شد و پس از حرکت در عرض پاسی را برای شیخ دیاباته مهیا کرد. دیاباته با ضربه ای سریع قصد باز کردن دروازه صنعت نفت را داشت که سالاری توپ را دفع کرد، در ادامه مدافع صنعت نفت قصد داشت با ضربه سر سالاری را در مهار توپ کمک کند، اما دروازه بان صنعت نفت کنترل خوبی روی توپ نداشت و فقط توانست مانع باز شدن دروازه اش توسط بازیکن خودی شود و یک کرنر به استقلالی ها داد.

دقیقه 13: فرشید اسماعیلی قصد داشت با شوتزنی شانس خود را برای گلزنی امتحان کند که ضربه او در چارچوب نبود و به بیرون رفت. در ادامه بار دیگر استقلالی ها صاحب توپ شدند و مهدی قائدی قصد داشت با شوتزنی روی دروازه صنعت نفت خطرساز شود، اما ضربه او نیز پس از برخورد به مدافعان حریف تبدیل به کرنر شد.

دقیقه 19: شیخ دیاباته در محوطه جریمه صنعت نفت صاحب توپ شد که ناصر سالاری با خروج از دروازه و تکلی که زد، داور را مجاب به دریافت خطا کرد. هرچند در تصاویر مشخص بود که خطای سالاری در محوطه جریمه اجرا شده است، اما زاهدی فر این خطار ا چسبیده به محوطه جریمه تشخیص داد و دروازه بان صنعت نفت را نیز با کارت زرد جریمه کرد.

دقیقه 20: ارسال وریا غفوری از روی ضربه ایستگاهی به تیر دوم، ضربه سر شیخ دیاباته را به دنبال داشت تا گل دوم استقلال به این شکل به ثمر برسد.

دقیقه 25: وریا غفوری پس از ورود به محوطه جریمه از زاویه ای بسته اقدام به شوتزنی کرد که توپ پس از برخورد به زاویه داخلی تیر عمودی، به شکل عجیبی از دروازه بیرون آمد تا شوت زیبای کاپیتان استقلالی ها به گل تبدیل نشود.

دقیقه 26: مهدی قائدی از پشت محوطه جریمه با پای چپ اقدام به شوتزنی کرد که توپ به دور از دستان سالاری وارد دروازه شد تا استقلال به گل سوم برسد.

دقیقه 31: گل چهارم استقلال را وریا غفوری از روی ضربه ایستگاهی در نزدیکی پشت محوطه جریمه صنعت نفت به صورت مستقیم وارد دروازه سالاری کرد.

دقیقه 40: شیخ دیاباته پس از ورود به محوطه جریمه صنعت نفت، اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او به شکل خطرناکی با فاصله کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 43: عقیل کعبی قصد داشت با شوتی ناگهانی روی دروازه استقلال خطرآفرین شد که ضربه او از بالای دروازه راهی اوت شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 554

به "لیگ برتر فوتبال، رجحان قاطعانه استقلال مقابل صنعت نفت در نیمه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لیگ برتر فوتبال، رجحان قاطعانه استقلال مقابل صنعت نفت در نیمه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید