ماجرای قدردانی رییس دفتر روحانی از یک راننده تاکسی اینترنتی

به گزارش مجله فضای وب، خبرنگاران : رئیس دفتر رئیس جمهوری در واکنش به فایل صوتی منتشر شده از گفت وگوی یک راننده تاکسی اینترنتی با اپراتور شرکت ارائه دهنده خدمات تاکسی اینترنتی خطاب به او گفت: جناب آقای مکوندی! به قلب بزرگ شما، مهربانی بی حدوحصرتان و به انسانیتی که از تک تک واژه های شما می جوشد، افتخار می کنیم.

ماجرای قدردانی رییس دفتر روحانی از یک راننده تاکسی اینترنتی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا ،محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری در حساب کاربری خود در اینستاگرام با انتشار فایل صوتی گفت وگوی یک راننده تاکسی اینترنتی با اپراتور شرکت ارائه دهنده خدمات تاکسی اینترنتی نوشت:

هموطن گرامی، جناب آقای مکوندی! به قلب بزرگ شما، مهربانی بی حدوحصرتان و به انسانیتی که از تک تک واژه های شما می جوشد، افتخار می کنیم. وجود انسان های نازنینی مثل شما، همان پنجره ای است که نور ِ امید و خوشبختی را به آینده این مرزوبوم می تاباند. پاینده و سلامت باشید.

به گزارش ایسنا، آقای مکوندی راننده یکی از شرکت های ارائه دهنده خدمات تاکسی اینترنتی است که پس از پایان یکی از سفرهای خود، در تماس با اپراتور شرکت مذکور درخواست می کند که کرایه ای که از حساب کاربری مسافر کسر شده است، به حساب او بازگردد؛ آقای مکوندی علت این درخواست را اینگونه مطرح می کند که ایشون (مسافر) پرستار بخش کرونا هستند و من از پرستارانی که در بخش کرونا کار می کنند کرایه نمی گیرم؛ ایشون آنلاین پرداخت کردند و من می خواهم که این کرایه را برگردانم.

شرکتی که آقای مکوندی در آن مشغول به کار است، روز گذشته با انتشار فایل صوتی مکالمه وی با اپراتور شرکت در فضای مجازی، او را به عنوان سفیر مهربانی معرفی و بیان نمود که پاداشی برای این راننده در نظر گرفته است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 بهمن 1399 بروزرسانی: 13 بهمن 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1400

به "ماجرای قدردانی رییس دفتر روحانی از یک راننده تاکسی اینترنتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای قدردانی رییس دفتر روحانی از یک راننده تاکسی اینترنتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید