مخاطب شناسی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

به گزارش مجله فضای وب، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان گفت: مخاطب شناسی را یکی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و یادآور شد: تشکل های ایثارگری باید متناسب با علایق و سلایق جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان برنامه ریزی کنند و به معرفی الگوهای فرهنگ ایثار و شهادت بپردازند.

مخاطب شناسی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

به گزارش مجله فضای وب، عبدالله پاکاری در نشست هماهنگی تشکل های پیام آوران ایثار استان، با اشاره به اهمیت فعالیت تشکل های ایثارگری، اظهار کرد: خوشبختانه در تمام گروه های ایثارگری تشکل داریم.

وی تشکل پیام آوران ایثار را یکی از تشکل های مهم و اثرگذار ایثارگری دانست و افزود: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالت بنیاد شهید و امور ایثارگران بوده و امروز این فرهنگ والا هدف مستقیم دشمن قرار گرفته است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان با بیان اینکه مغرضان و معاندان انقلاب و نظام اسلامی مبانی و مصادیق فرهنگ ایثار و شهادت را برنمی تابند، گفت: ایثارگران می توانند نقش اساسی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته باشند.

این مقام مسئول با تاکید بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت تشکل های ایثارگری برای تحقق اهداف و مأموریت های بنیاد، اضافه کرد: تشکل ها نهایت تعامل و همکاری را با سازمان ها و دستگاه های فرهنگی داشته باشند تا این هم افزایی موجب ترویج فرهنگ غنی ایثار و شهادت در جامعه شود.

وی خواستار شناسایی فعالان حوزه فرهنگ ایثار و شهادت شد و مطرح نمود: بسکمک از افراد با استفاده از هنر و قلم خود به تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کمک می کنند لذا تشکل پیام آوران ایثار بهترین ظرفیت برای برقراری ارتباط بین این افراد و مخاطبان است.

پاکاری مخاطب شناسی را یکی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دانست و یادآور شد: تشکل های ایثارگری باید متناسب با علایق و سلایق جامعه به ویژه نسل جوان و نوجوان برنامه ریزی کنند و به معرفی الگوهای فرهنگ ایثار و شهادت بپردازند.

مدیرکل بنیاد گیلان گفت: اگر برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به نسل های آینده تلاش نکنیم این فرهنگ در غربت می ماند.

وی با بیان اینکه امروز ایثارگران ما منشأ اثر و خدمت برای کشور و نظام هستند، گفت: باید از ظرفیت تشکل های ایثارگری در جهت رسیدگی به مسائل نه تنها مربوط به جامعه شاهد و ایثارگر بلکه کشور استفاده کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 191

به "مخاطب شناسی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مخاطب شناسی از الزامات ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید