مربی تیم ملی بوکس: دستاورد حضور در مسابقات جهانی را در کسب سهمیه المپیک خواهیم دید

به گزارش مجله فضای وب، مربی تیم ملی بوکس گفت: حضور در مسابقات جهانی تجربه بسیار خوبی برای ملی پوشان ما به ارمغان خواهد آورد که دستاورد آن را در مسابقات کسب سهمیه مشاهده خواهیم کرد.

مربی تیم ملی بوکس: دستاورد حضور در مسابقات جهانی را در کسب سهمیه المپیک خواهیم دید

اتابک کاراوند در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله فضای وب، در خصوص شرایط ملی پوشان بوکس گفت: بچه ها صبح و بعد از ظهر در حال تمرین هستند و از لحاظ روحی نیز شرایط خوبی دارند. تنها مشکل ما عدم برگزاری مسابقات تدارکاتی است که تلاش می کنیم با برگزاری مسابقات سه رانده داخلی تا حدودی این موضوع را نیز برطرف کنیم.

وی با ابراز رضایت از پیشرفت فنی ملی پوشان بوکس گفت: بچه ها کاملا تغییر کردند و از لحاظ بدنی به شرایط ایده آلی دست یافتند و از لحاظ فنی نیز بار فنی آنها بالاتر رفته است. استکی حتی از لحاظ روحی و روانی نیز روی بچه ها کار می کند و این موضوع قابل مشاهده است.

مربی تیم ملی بوکس در خصوص پرداخت حقوق به ملی پوشان بوکس اعلام کرد: پرداخت حقوق از سوی فدراسیون بوکس اتفاق بسیار خوبی بود. در گذشته بچه ها از کار و زندگی خود می زدند و در اردو حاضر می شدند، اما پس از مدت کوتاهی به خاطر مسائل مالی نه تنها به جایی نمی رسیدند، بلکه اردو را نیز ترک می کردند. دریافت حقوق تعهد بچه ها به تمرینات و تیم ملی را بالاتر برده است و می دانند اگر شرایط فنی خوبی نداشته باشند از تیم ملی حذف خواهند داشت.

کاراوند در پاسخ به این سوال که تیم ملی بوکس با چند بوکسور به مسابقات جهانی اعزام خواهد شد، گفت: ما از ابتدا قصد داشتیم 7 وزن را به مسابقات جهانی اعزام کنیم، اما شورای برون مرزی با اعزام 5 بوکسور موافقت کرده است. فدراسیون بوکس در حال تلاش و رایزنی است که با همان 7 بوکسور به مسابقات جهانی اعزام شویم. تیم ملی بوکس در این مدت به هیچ رویداد برون مرزی اعزام نشده است و مسابقات جهانی می تواند یک میدان خیلی خوب جهت مسابقات کسب سهمیه المپیک باشد.

وی در پاسخ به این سوال که برخی منتقدان اعتقاد دارند مسابقات جهانی میدانی برای کسب تجربه نخواهد بود، گفت: ما اگر به مسابقات جهانی نیز اعزام نشویم شرایط خوبی برای مسابقات کسب سهمیه المپیک نخواهیم داشت. ما امیدی به کسب مدال در مسابقات جهانی نداریم و این مسئله نیز به خاطر ضعف و توانایی کادرفنی نیست، بلکه زمان کوتاهی برای آماده سازی در اختیار داشتیم و در هیچ رویداد برون مرزی شرکت نکردیم. حضور در مسابقات جهانی تجربه بسیار خوبی برای ملی پوشان ما به ارمغان خواهد آورد که دستاورد آن را در مسابقات کسب سهمیه مشاهده خواهیم کرد. مطمئن باشید با این شرایط در مسابقات کسب سهمیه المپیک نتیجه خواهیم گرفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 10 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 246

به "مربی تیم ملی بوکس: دستاورد حضور در مسابقات جهانی را در کسب سهمیه المپیک خواهیم دید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مربی تیم ملی بوکس: دستاورد حضور در مسابقات جهانی را در کسب سهمیه المپیک خواهیم دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید