مسکو به تحریم های آمریکا پاسخ مشابه می دهد

به گزارش مجله فضای وب، معاون وزیر خارجه روسیه گفت که مسکو با دقت بیانیه های واشنگتن درباره تحریم ها را آنالیز نموده است همه این تحریم ها غیر موجه بوده و آمریکا با این تحریم ها به اهداف خود نخواهد رسید.

مسکو به تحریم های آمریکا پاسخ مشابه می دهد

به گزارش مجله فضای وب به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه تاکید نمود: مسکو طرح هایی برای پاسخ به تحریم های آمریکا علیه روس ها دارد. لیست تحریم های روسیه نیز طویل است.

ریابکوف اضافه نمود: البته ما با دقت بیانیه های واشنگتن را تحلیل کردیم هر چه آنها بگویند پاسخ ما به تمامی این بیانیه ها یک چیز است همه اینها غیرمنطقی است و آنها با این اقدامات به اهداف خود نمی رسند.

وی توضیح داد: آمریکا از آمادگی روسیه برای مصاحبه در فرمت درون سازمانی درباره اتهامات دخالت در انتخابات آمریکا خبر دارد. ما کاری نکرده ایم که بخواهد به آمریکا بهانه ای برای طرح چنین اتهاماتی بدهد. آنها قادر به ارائه سند و مدرک درباره این اتهامات نبودند. ریابکوف گفت: پاسخ به تحریم های جدید آمریکا باید شامل اقداماتی در جهت افزایش انعطاف اقتصاد روسیه، آزادی از قید دلار در معاملات خارجی و ایجاد یک سیستم جدید پرداختی یا چند وجهی با شرکایمان باشد.

این دیپلمات روس تاکید نمود که روسیه پاسخ مشابهی به تحریم های آمریکا علیه افراد و شرکت های روسیه خواهد داد و شاید لیست تحریم های روسیه نیز گسترده باشد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 24 مهر 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 19

به "مسکو به تحریم های آمریکا پاسخ مشابه می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسکو به تحریم های آمریکا پاسخ مشابه می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید