مقبولیت پایین دونالد ترامپ در قیاس با روسای جمهور سابق آمریکا

به گزارش مجله فضای وب، نظرسنجی های جدید نشان داده اند که میزان مقبولیت دونالد ترامپ کماکان پائین تر از روسای جمهور قبلی آمریکاست.

مقبولیت پایین دونالد ترامپ در قیاس با روسای جمهور سابق آمریکا

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، در حالی که جدیدترین نظرسنجی ها از افزایش نسبی وجهه شخصیتی و رهبری دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا حکایت دارد، ولی مردم این کشور همچنان باراک اوباما و جوج دابلیو بوش روسای جمهور سابق و پیشین این کشور را بهتر از ترامپ می دانند.

به نوشته وبگاه گالوپ نظرسنجی 17 تا 30 آوریل (28 فروردین-10 اردیبهشت) معین کرد که ترامپ کماکان در قیاس با روسای جمهور گذشته این کشور با نقطه ضعف روبرو است.

بر اساس این نظرسنجی، تنها 40 درصد آمریکایی ها بر این باورند که ترامپ ویژگی های شخصیتی و رهبری را به عنوان یک رئیس جمهور داراست. به عبارت دیگر از هر 10 آمریکایی، 4 نفر ترامپ را مقبول می دانند در حالای که از هر 10 نفر، 6 تن کماکان اوباما و جورج دابلیو بوش را برتر از ترامپ بر می شمارند.

نظرسنجی های موسسه گالوپ همچنین معین کرد که دموکرات های آمریکا برای شکست دادن ترامپ در انتخابات 2020، احتیاج به نامزدی با معینه های قوی تر از هیلاری کلینتون دارند.

نتایج نظرسنجی جدید روزنامه وال استریت ژورنال نیز نشان داد که 51 درصد آمریکایی ها عملکرد کلی دونالد ترامپ را به عنوان رئیس جمهور قبول ندارند.

روزنامه انگلیسی گاردین نیز اخیرا با استناد به آمار موسسه گالوپ نوشت که اعتماد جهانی به آمریکا بار دیگر کاهش یافته است.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 5 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 210

به "مقبولیت پایین دونالد ترامپ در قیاس با روسای جمهور سابق آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقبولیت پایین دونالد ترامپ در قیاس با روسای جمهور سابق آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید