نکونام: به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی کنیم، با ژاوی هماهنگ کردم با السد بازی کنیم ولی اردو لغو شد

به گزارش مجله فضای وب، تا امروز نتوانستیم بازیکن داخلی جذب کنیم، اگرچه نفرات مدنظرمان را به باشگاه اعلام کردیم و قرار شده از طرف مدیریت با آنها مذاکره صورت بگیرد. این هفته هم با تیم پیکان در تهران بازی محبت آمیز می کنیم و سعی می کنیم یک ملاقات محبت آمیز هم در اهواز داشته باشیم که با نفرات و تیم کامل وارد نیم فصل دوم شویم.

نکونام: به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی کنیم، با ژاوی هماهنگ کردم با السد بازی کنیم ولی اردو لغو شد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تیم ما 3 بازیکن در تیم ملی امید دارد و طبق آئین نامه بازی ما و استقلال باید لغو گردد چون به هیچ عنوان با استقلال بازی نمی کنیم.

به گزارش فارس، جواد نکونام در حاشیه تمرین امروز فولاد خوزستان در مورد آخرین شرایط تیمش گفت: برنامه ریزی که داشتیم نسبت به بازی اول مقابل سپاهان بود ولی متاسفانه در تعطیلات برنامه ریزی های ما 2-3 بار بر هم ریخت. الان هم برای بازی با استقلال اعتراض کردیم و خواستیم چون 3 بازیکن در تیم امید داریم خواستیم که بازی عقب بیفتد.

به خاطر گلر ذوب آهن قبول کردیم 4 روز بازی ما عقب بیفتد

نکونام اضافه نمود: متأسفانه ما در نیم فصل اول اشتباه کردیم و در شرایطی که می توانستیم بازی هایمان را فشرده نکنیم، به خاطر ذوب آهن که یک دروازه بانش در تیم ملی بود قبول کردیم مسابقه تیم مان به عقب بیفتد و در نیم فصل اول بیشترین ضربه را از برنامه ریزی مسابقات خوردیم. به طور مثال؛ نیم فصل اول بازی ها تمام شده بود ولی دیدید تیم ها همچنان در حال بازی بودند. الان هم قانون می گوید اگر سه بازیکن از یک باشگاه در تیم ملی حضور داشته باشند، مسابقه باید لغو گردد. بنابراین به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی کنیم چون اعتقاد دارم شرایط باید برای همه یکسان باشد.

قرار بود در قطر با تیم ژاوی بازی کنیم

وی در مورد لغو اردوی تیمش در قطر گفت: ما تمام برنامه ریزی ها را انجام دادیم و به خاطر دوستی که با سرمربی السد (ژاوی) داشتم، هماهنگ کردم که با این تیم یک مسابقه محبت آمیز داشته باشیم، البته قرار بود با الشهانیه هم بازی کنیم، ولی متأسفانه اردوی ما لغو شد و حالا مجبور هستیم با بازی های محبت آمیز، تیم را آماده نگه داریم. یکی دیگر از مسائل ما برنامه های امتحانی بازیکنان است که آنها باید در جلسات امتحان درس شان حاضر شوند، ولی در مجموع امیدوار هستم با تیم کامل وارد نیم فصل دوم شویم.

ملاقات فولاد و بارسلونا هرگز اتفاق نمی افتد!

نکونام در پاسخ به این سؤال که با توجه به اینکه رابطه خوبی با ژاوی دارد آیا ممکن است یک روز فولاد با بارسلونا بازی کند، گفت: نه! (با خنده) چنین اتفاقی نمی افتد. آنها از حالا برای سالهای بعدشان برنامه ریزی نموده اند و اگر قرار باشد روزی یک تیمی با بارسلونا بازی کند، در سال 2025 این اتفاق می افتد. کشورهای عربی سرمایه گذاری زیادی می نمایند و دیدید که سوپرکاپ اسپانیا در عربستان برگزار گردید. طبیعتاً بارسلونا و تیم های اسپانیایی پول بسیار زیادی گرفته اند، ولی من احساس می کنم این شرایط حداقل نه تنها برای فولاد، بلکه برای دیگر تیم های ایرانی فراهم نیست.

اوساگونا با باشگاه کره ای قرارداد دارد

نکونام در مورد جذب اوساگونا برای فولاد گفت: این بازیکن در کره جنوبی با یک باشگاه قرارداد دارد و باید با آنها به توافق برسد، اما در هر صورت به تمرینات ما اضافه شده تا ان شاءالله طی روزهای آینده بتوانیم مشکل او را حل کنیم.

زمین تمرین تیم ما مقل شیشه می ماند

نکونام با اشاره به محل زمین تمرین این تیم، توضیح داد: متأسفانه زمین چمن اصلی ما مثل شیشه می ماند و در ابتدای فصل اصلاً شرایط خوبی نداشت. مدیریت قبل هم خیلی کوشش می کرد که ما بتوانیم در اینجا تمرین کنیم، ولی به خاطر همین شرایط زمین تمرین، ما علی باویه را به دلیل مصدومیت از دست دادیم چون چند روز پیش مچ پایش پیچید و فکر می کنم که یک ماه از میادین دور باشد. در واقع، با توجه به ورزشگاه بزرگ و هزینه ای که باشگاه برای تمرین ما انجام داده، فکر می کنم از زمین خوبی برخودار نیستیم.

هنوز نتوانستیم بازیکن داخلی جذب کنیم

سرمربی تیم فولاد با اشاره به اینکه پاتوسی دوشنبه به تمرینات این تیم در اهواز اضافه می گردد، گفت: تا امروز نتوانستیم بازیکن داخلی جذب کنیم، اگرچه نفرات مدنظرمان را به باشگاه اعلام کردیم و قرار شده از طرف مدیریت با آنها مذاکره صورت بگیرد. این هفته هم با تیم پیکان در تهران بازی محبت آمیز می کنیم و سعی می کنیم یک ملاقات محبت آمیز هم در اهواز داشته باشیم که با نفرات و تیم کامل وارد نیم فصل دوم شویم.

امیدوارم پرقدرت وارد نیم فصل دوم شویم

نکونام خاطر نشان کرد: جا دارد از محمدی تشکر ویژه ای داشته باشم که در این مدت از فولاد حمایت زیادی کرد و وجود او برای باشگاه ضروری است. او از روز اولی که کارش را آغاز نموده، زحمات زیادی کشیده و طرفداران فولاد هم بدانند که باید از این شخص تشکر ویژه کرد. امیدوارم در ادامه دو سه بازیکن ایرانی مدنظر ما هم جذب شوند تا با یک فولاد پرقدرت به مصاف نیم فصل دوم برویم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 11 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 722

به "نکونام: به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی کنیم، با ژاوی هماهنگ کردم با السد بازی کنیم ولی اردو لغو شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: به هیچ عنوان مقابل استقلال بازی نمی کنیم، با ژاوی هماهنگ کردم با السد بازی کنیم ولی اردو لغو شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید