هلاکت چندین نظامی سعودی در عملیات یمنی ها

به گزارش مجله فضای وب، بر اثر عملیات موشکی و توپخانه ای ارتش و کمیته های مردمی یمن در اطراف جیزان چندین نظامی سعودی کشته و زخمی شدند.

هلاکت چندین نظامی سعودی در عملیات یمنی ها

به گزارش گروه بین الملل مجله فضای وب به نقل از الراستاه، یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن با دو فروند موشک زلزال 1 مراکز تجمع ارتش سعودی در پادگان حمیه در جیزان را هدف قرار دادند.

از سوی دیگر نیروهای یمنی مواضع مزدوران ارتش سعودی در این پادگان را هدف حملات توپخانه ای خود قرار دادند که بر اثر این حملات چندین نفر از آنها کشته و زخمی شدند.

تک تیراندازان یمنی امروز چهارشنبه یک نظامی سعودی را در شرق منطقه الخوبه واقع در جیزان به هلاکت رساندند.

نیروهای یمنی مراکز تجمع مزدوران ارتش سعودی در جنوب و غرب حرض در حجه را هدف حملات توپخانه ای خود قرار دادند که بر اثر این حملات شماری از مزدوران کشته و زخمی شدند.

بر اثر حملات خمپاره ای مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی به یک منزل مسکونی در منطقه الجبلیه در بخش التحیتا دو دختر بچه زخمی شدند.

انفجار بمب در راستا حرکت مزدوران در اطراف جبهه حام در الجوف چندین کشته و زخمی بر جا گذاشت.

عربستان سعودی از ششم فروردین 94 با تشکیل ائتلافی متجاوز از رژیم های مرتجع عربی، جنگی ویرانگر را علیه یمن با هدف تسلیم کردن مردم این کشور در برابر سیاست های خود و جلوگیری از تشکیل دولت مستقل و غیروابسته به خود شروع نموده است که این حملات هیچ نتیجه ای به جز قربانی شدن میلیون ها انسان بیگناه و ویران شدن زیرساخت های حیاتی یمن نداشته است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 374

به "هلاکت چندین نظامی سعودی در عملیات یمنی ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هلاکت چندین نظامی سعودی در عملیات یمنی ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید