واکنش اسلامیان به شکایت کی روش: بعد از 15 سال سوم آسیا شدیم، تاج به ایران برمی گردد

به گزارش مجله فضای وب، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت که با وجود نداشتن بازی رده بندی در جام ملت های آسیا 2019 تیم ملی ایران پس از 15 سال سوم شده است!

واکنش اسلامیان به شکایت کی روش: بعد از 15 سال سوم آسیا شدیم، تاج به ایران برمی گردد

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله فضای وب، محمود اسلامیان در مورد اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال گفت: این کار توسط یک کمیته در حال انجام است. بعد از آن باید در هیئت رئیسه مطرح و تصویب شود و سپس مراحل دیگری دارد که در حال انجام است.

وی در واکنش به این موضوع که اساسنامه قبلی فدراسیون فوتبال به تصویب هیئت وزیران نرسیده بود، گفت: بله، اساسنامه باید ابتدا در هیئت رئیسه تصویب شود و بعد به مجمع فدراسیون برود و سپس باید در هیئت دولت نیز تصویب شود. ظاهراً در گذشته ناهماهنگی هایی در این زمینه وجود داشته و امیدواریم دیگر این ناهماهنگی ها نباشد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره انتقاداتی که نسبت به عملکرد فدراسیون فوتبال درباره مسائل مالی مطرح می شود و اسناد منتشر شده در مورد قرارداد کی روش شرح داد: چه اسنادی؟ من نمی دانم چه اسنادی منتشر شده است! فدراسیون یک نهاد شفاف است و حداقل چهار نهاد نظارتی در فدراسیون حضور دارند. این مسائل بیشتر بحث رسانه ای است و حالا که فوتبال نیست بالاخره باید یک مطلبی نوشته شود! همانطور که گفتم حداقل 4 دستگاه نظارتی در فدراسیون حضور دارند و فکر می کنم این مسائل بیشتر خوراک رسانه ای است.

اسلامیان در واکنش به سوالی در مورد مهدی تاج مطرح نمود: تاج مشکل قلبی داشته و اکنون مسائل برطرف شده است. فکر می کنم او در آینده نزدیک به ایران بازشود.

وی در مورد بحث پاداش سومی ایران در جام ملت های آسیا و شکایت کی روش مطرح نمود: ما بعد از 15 سال سوم آسیا شدیم که این خوب است. مقام سومی وجود نداشت اما ما جزو چهار تیم پایانی بودیم. به هر حال کی روش شکایت کرده است، این را هم توجه کنید، آقایانی که آنقدر علیه کی روشحرف می زدند و بحث مالی را مطرح می کردند، بدانند الان این مربی به کلمبیا رفته و حداقل دو برابر ما پول گرفته است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه گفته می شود مهدی محمد نبی و حیدر بهاروند اختلاف دارند، گفت: من اصلا از این موضوع خبر ندارم اما آنها اختلافی با هم ندارد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 942

به "واکنش اسلامیان به شکایت کی روش: بعد از 15 سال سوم آسیا شدیم، تاج به ایران برمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش اسلامیان به شکایت کی روش: بعد از 15 سال سوم آسیا شدیم، تاج به ایران برمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید