پاسخ منفی پرسپولیس به پیشنهاد اروپایی علیپور

به گزارش مجله فضای وب، باشگاه پاسوس فریرا از پرتغال، خواستار جذب علی علیپور شد، اما باشگاه پرسپولیس با جدایی وی مخالفت کرد.

پاسخ منفی پرسپولیس به پیشنهاد اروپایی علیپور

برای دیدن شاهکارهای تاریخ اروپا با تور ایتالیا همراه شوید.

به گزارش گروه ورزشی مجله فضای وب، به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، علی علیپور که در جابجایی تابستانی پیشنهادهای خارجی زیادی داشت، در جابجایی زمستانی هم با پیشنهاد یک تیم اروپایی روبرو شده است.

طی روزهای گذشته باشگاه پاسوس فریرای پرتغال به صورت رسمی خواستار علی علیپور شد. این تیم لیگ فزونی، با ارسال نامه ای، شرایط خود برای جذب علیپور را به باشگاه پرسپولیس اعلام داشته است.

باشگاه پرسپولیس نیز مراتب مخالفت خود با جدایی علیپور را گفت. مهاجم سرخپوشان خود در این باره به باشگاه گفت: تمام تمرکز من روی تیم پرسپولیس است و هر تصمیمی که باشگاه و کادر فنی بگیرند تابع هستم.

علیپور ادامه داد: آنالیز تمام پیشنهادات را به وکیل خود واگذار نموده ام و به این مسائل ورود نمی کنم.

وی افزود: من برای موفقیت پرسپولیس با تمام وجود و تمرکز در حال کوشش هستم تا محبت طرفداران را جبران کنم و بتوانم انتظارات آقای کالدرون و طرفداران و باشگاه را برآورده نمایم. شنیده بودم یک تیم پرتغالی، پیشنهادی را ارائه نموده است. من هم مذاکره در این باره با باشگاه را به وکیل خود سپردم. از اعتماد آقای انصاری فرد و آقای کالدرون ممنون هستم. تابع تصمیم باشگاه هستم و با توجه به مخالفت انجام شده، دیگر به این پیشنهاد فکر نمی کنم و همانطور که گفتم، تمام تمرکز من روی ارایه بالاترین کیفیت در نیم فصل دوم است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 648

به "پاسخ منفی پرسپولیس به پیشنهاد اروپایی علیپور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ منفی پرسپولیس به پیشنهاد اروپایی علیپور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید