چگونه می شود فقط با یک قاشق فلزی ساده به جنگ قاچاقچیان انسان رفت؟!

به گزارش مجله فضای وب، متاسفانه هر سال، هزاران انسان به دام قاچاقچیان انسان می افتند و به کشورهای دور قاچاق می شوند. این گروه های مخوف از زنان به عنوان برده ه های جنسی استفاده می کنند و یا آنها را مجبور به ازدواج می کنند.

چگونه می شود فقط با یک قاشق فلزی ساده به جنگ قاچاقچیان انسان رفت؟!

برآورد می شود که تنها در سال 2016 حدود 15.4 میلیون نفر مجبور به ازدواج شده باشند. البته تعداد قابل ملاحظه ای از این ازدواج های اجباری نه توسط قاچاقچی ها، بلکه توسط خود اعضای خانواده آنها، تحمیل می شود.

بنیاد خیریه بریتانیایی Karma Nirvana از قربانیان سوء استفاده و ازدواج اجباری محافظت می کند. این بنیاد به تازگی توییتی انجام داده که در آن شیوه ساده ای برای گریز از دست قاچاقچی ها در فرودگاه ها (دست کم در فرودگاه های انگلیس) توضیح داده شده.

در این شیوه افراد در معرض خطر باید یک چیز فلزی که می تواند به سادگی یک قاشق فلزی باشد در لباس زیر خود پنهان کنند تا تشخیص دهنده های فلز در فرودگاه ها، هشدار بدهند و فرصت مناسبی برای جدا شدن قربانی ها از قاچاقچی ها ایجاد شود.

این شیوه خیلی ساده به نظر می رسد، اما شاید عملا به درد برخی از قربانی ها بخورد.

از آنجا که عملا آنها همیشه توسط قاچاقچی ها یا افراد خانواده سخت گیر تحت نظر گرفته می شوند، مهیا کردن فرصتی برای مددجویی از پلیس و مقامات انتظامی و قانونی برای آنها سخت است. این شیوه به آنها امکان می دهد که زمان بازرسی بدنی، یاری بطلبند.

منبع: یک پزشک
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1296

به "چگونه می شود فقط با یک قاشق فلزی ساده به جنگ قاچاقچیان انسان رفت؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه می شود فقط با یک قاشق فلزی ساده به جنگ قاچاقچیان انسان رفت؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید