کاخ سفید: ترامپ و صالح برای بقای نیروهای آمریکایی در عراق محرمانه توافق کردند

به گزارش مجله فضای وب، کاخ سفید امروز (پنج شنبه) گفت، دونالد ترامپ و برهم صالح بر باقی ماندن ارتش آمریکا در این کشور در پی نشستی محرمانه میان خود در داووس سوئیس توافق کردند.

کاخ سفید: ترامپ و صالح برای بقای نیروهای آمریکایی در عراق محرمانه توافق کردند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات بورسیه تحصیلی پزشکی آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

به گزارش مجله فضای وب، المسله گزارش داده است، در بیانیه کاخ سفید آمده است، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا و برهم صالح، همتای عراقی اش در حاشیه نشست داووس بر اهمیت ادامه مشارکت امنیتی بین آمریکا و عراق از جمله جنگ علیه داعش توافق کردند.

کاخ سفید اضافه نمود، ترامپ بار دیگر بر تعهد ثابت واشنگتن در قبال عراق در برخورداری از حاکمیت، ثبات و شکوفایی تاکید نمود.

کاخ سفید گفت، برهم صالح هم گفت، واشنگتن و بغداد روابط مستمری دارند و آمریکا شریک عراق در جنگ علیه داعش است. او به ترامپ گفت: این ماموریت باید تکمیل گردد و من به تو ایمان دارم و در این ماموریت با تو همکاری می کنم تا عراق شکوفا و با حاکمیت در صلح چه در سطح داخلی و چه در سطح همسایگانش به سر ببرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 21 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 747

به "کاخ سفید: ترامپ و صالح برای بقای نیروهای آمریکایی در عراق محرمانه توافق کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کاخ سفید: ترامپ و صالح برای بقای نیروهای آمریکایی در عراق محرمانه توافق کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید