این مرد رکورددار مدرک دانشگاهی است!

به گزارش مجله فضای وب، مجله مهر: لوسیانو بایِتی مدیر مدرسه ای در روستای والتری است که توانسته رکورد بیشترین تعداد مدرک دانشگاهی را از آن خود کند. او که در حال حاضر 70 سال سن دارد توانسته 15 مدرک از دانشگاه های مختلف ایتالیا داشته باشد.

این مرد رکورددار مدرک دانشگاهی است!

در حقیقت اینکه کسی دو یا حتی سه مدرک داشته باشد، خیلی کار سختی نیست و بسیاری هستند که از پس این کار برآمده اند، اما اینکه کسی 15 مدرک در رشته های مختلف را داشته باشد، قطعا کار سخت و متفاوتی را انجام نداده است.

لوسیانو مانند خیلی دیگر از هم سن و سال های خودش روزها را در خانه و باغ گل خودش می گذراند، اما ساعت 3 صبح درست زمانی که بسیاری خواب هستند، بیدار می شود، کتاب هایش را برمی دارد و مشغول خواندن می شود، لوسیانو شب ها دوباره دانش آموز می شود! او معتقد است با درس خواندن می تواند ذهنش را فعال نگه دارد و با هر مدرک دانشگاهی می تواند گستره دانش خود را بیشتر کند.

لوسیانو در سال 2002 و زمانی که هشت مدرک داشت، توانست نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند، اما او کارش را متوقف نکرد و همچنان درس خواند. این معلم مدرک رشته های تربیت بدنی، جامعه شناسی، حقوق، فلسفه علوم انسانی و مهارت های حرکتی را داشت و 15 سال بعدی را همچنان برای دریافت هفت مدرک دیگر درس خواند. بسیاری از این مدرک ها را از دانشگاه ساپینزا در رم گرفته، با این حال مدرک هایی از دانشگاه هایی در تورین، ناپل و حتی دانشگاه های آنلاین را هم در مدارک او می توان دید.

لوسیانو روزانه سه ساعت برای مطالعه زمان صرف می کند و این درس خواندن روی دیگر فعالیت های روزانه او از جمله رسیدگی به باغ گل هایش، تدریس در مدرسه و در کنار خانواده بودنش تاثیر ندارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 24 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 591

به "این مرد رکورددار مدرک دانشگاهی است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این مرد رکورددار مدرک دانشگاهی است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید