فرهنگ و هنر

آنچه را می بینید گزارش کنید نه آنچه دوست دارید!

گزارشگر باید هر آنچه را که می بیند بیان کند، حتی اگر برخلاف سلیقه و میل باطنی اش باشد. این جمله را محمدرضا منصوریان ـ از مجری ها و گزارشگران قدیمی ورزشی ـ با تاکید ادا می نماید؛ تاکیدی که اگر در عملکرد مجریان و گزارشگرهای ورزشی امروزی هم به کار گرفته می...

19 خرداد 1400

ترکیب پرسپولیس را چه کسی لو می دهد

قیمت افشای ترکیب پرسپولیس درحال حاضر حدود یک میلیون تومان است، اما سوال اصلی اینجاست که چه کسی ترکیب را فاش می نماید؟

10 خرداد 1400

همه چیز درباره سریال درکنار پروانه ها

طی فیلمبرداری سریال درکنار پروانه ها در تهران و شمال کشور، بازیگرانی همچون پروانه معصومی و برزو ارجمند به گروه بازیگران اضافه شده و مقابل دوربین رفته اند. این سریال قصه ای درباره رشد و بلوغ یک انسان است و قهرمان این داستان به بلوغی می رسد که مخاطبان...

9 خرداد 1400

اردوغان: اتحادیه اروپا برای قدرتمند شدن به ترکیه نیازمند است

رئیس جمهور ترکیه روز یکشنبه در سخنانی گفت که اتحادیه اروپا بدون مشارکت و حمایت ترکیه قادر نخواهد بود به صورت قدرتمند حضور یابد.

7 خرداد 1400

افطار بازیکن لسترسیتی در لیگ برتر

شب گذشته مدافع مسلمان لسترسیتی در جریان بازی لیگ برتر انگلیس افطار و دروازه بان کریستال پالاس نیز به احترام او بازی را متوقف کرد.

2 خرداد 1400

محمد امین کریم پور در پشت صحنه فیلمش

محمدامین کریم پور که به تازگی پا به عرصه بازیگری گذاشته است عکسی را از پشت صحنه ضبط فیلم با مخاطبانش به اشتراک گذاشت و نوشت:

24 اردیبهشت 1400

اندیشه ای درباره سوگیری در فلسفه و معیار سنجش آن

به گزارش خبرنگاران روح الله علیزاده دکترای فلسفه و الهیات , عضو هیات علمی دانشگاه آزاد -تهران شرق: کتاب هستبن و جهت با عنوان فرعی اندیشه ای درباره سوگیری در فلسفه و معیار سنجش آن نوشته مشخص کمالی از سوی نشر سرانجام منتشر شده است.

17 اردیبهشت 1400

انتصاب مدیر کل روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست

تهران (پانا) - معاون رئیس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست در حکمی محمد اسماعیل حق پرست را به عنوان مدیر کل روابط عمومی و امور رسانه این سازمان منصوب کرد.

12 اردیبهشت 1400

دهه 60 در مشهد هنوز تمام نشده!

حال و هوای دهه 60 و مردمانی از جنس آن زمان که در محله ای قدیمی در مشهد، تلخ و شیرین زندگی را کنار یکدیگر سپری می کنند. در این محله خانواده صادق آقا و اعظم خانم و فرزندان شان سکونت دارند که هر بار با ماجرایی روبه رو می شوند.

9 اردیبهشت 1400

افشاگری مجری مشهور و سابق اخبار ورزشی از علاقه اش به پرسپولیس؛ علاقه ام به تیم موقع خواندن اخبار لو رفت

محمود معصومی مجری سابق اخبار ورزشی گفت: پرسپولیسی ام و گاهی اوقات موقع خواندن اخبار لو می رفت که از برد پرسپولیس خوشحالم

7 اردیبهشت 1400

آموزش در نوروز؛ جدول زمانی مدرسه تلویزیونی 7 فروردین

تهران (پانا) - جدول دروس مدرسه تلویزیونی شنبه 7 فروردین برای دانش آموزان تمام مقاطع تحصیلی از شبکه آموزش اعلام شد.

2 اردیبهشت 1400

تجزیه و تحلیل مغز با دستگاهی نوین

گروهی از مهندسان اخیرا پیروز به طراحی و توسعه دستگاه پوشیدنی الکتروانسفالوگرافی موسوم به Crown شده اند که از آن می توان برای تجزیه و تحلیل فعالیت لوب پیشانی کاربران استفاده نموده و سپس به آنها در حفظ تمرکز و افزایش بهره وری با یاری موسیقی یاری کرد. ...

31 فروردین 1400

آدام زاگایووسکی شاعر برجسته لهستانی درگذشت

به گزارش خبرنگاران به نقل از اِی بی سی نیوز - آدام زاگایووسکی، شاعر مشهور لهستانی که تاملات مالیخولیایی اش در خصوص فرسایش تدریجی دنیا به بیان لحظه درک ناشدنی بهت زدگی و فقدان پس از حملات 11 سپتامبر سال 2001 در ایالات متحده انجامید، در 75 سالگی در کراکوف...

21 فروردین 1400

درباره تاریخ کهن ایران منبع مستندی در تایلند نیست، هنر قواره بری در بناهای دوره قاجار شناسانده نشده است

به گزارش خبرنگاران، مجموعه ای از کتاب های ترجمه و منتشر شده به زبان های خارجی با موضوع ایران دوشنبه (25 اسفند ماه) با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران و مرکز ساماندهی ترجمه و نشر معارف اسلامی و علوم انسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی رونمایی شد.

12 فروردین 1400

جام ارجان؛ عنوان نماد ورزش ایران در المپیک 2020، از هویت بصری کاروان رونمایی شد

نشان کاروان ورزشی ایران در المپیک 2020 توکیو با الهام از موتیف مشعل که از نقش های جام ارجان استخراج و با رنگ های پرچم تلفیق شده، طراحی شده است.

9 فروردین 1400

تاکید بر نقش عربستان در تشکیل دولت لبنان اغراق آمیز است؟ خبرنگاران

در حالی که طبق برخی شواهد ترس حریری از سعودی ها یکی از موانع تشکیل دولت لبنان است، برخی معتقدند که عربستان دیگر جایگاه منطقه ای گذشته را ندارد و تاکید بر نقش آن در پرونده سیاسی لبنان اغراق آمیز است.

7 فروردین 1400

آخرین اخبار از اتفاقات سراوان

در پی اتفاقات استان سیستان و بلوچستان و خشونت ها اتفاق افتاده در سراوان امروز وزیر اطلاعات در جلسه هیات دولت گزارشی ارائه کرد.

6 فروردین 1400

طرح زمستانه کتاب؛ جان تازه به کتابفروشی ها

به گزارش خبرنگاران ، محمدجعفر کمالی آشتیانی، مدیرمسئول انتشارات و مدیر کتابفروشی کمال اندیشه تهران در گفت وگو با روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران درباره طرح زمستانه کتاب اظهار کرد: طرح های توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی ها (طرح های فصلی فروش...

30 اسفند 1399

خط اعتباری دو هزار میلیارد تومانی بانک تجارت در حوزه نفت و پتروشیمی برای خرید لیزینگی از شرکت های دانش بنیان

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: بانک تجارت دو خط اعتباری دو هزار میلیارد تومانی در حوزه نفت و پتروشیمی برای خرید لیزینگی از شرکت های دانش بنیان تدارک دیده است.

26 اسفند 1399

ارائه مدارک و شواهد درباره استیضاح ترامپ

قانونگذاران دموکرات روز چهارشنبه در دومین روز محاکمه استیضاح ترامپ، فیلم هایی بعضاً دیده نشده را نشان دادند تا به 100 سناتور که قاضی، هیئت منصفه و شاهدان این دادگاه تاریخی نیز هستند، یادآوری نمایند آنها خود به سختی از بدترین فاجعه فرار نموده اند.

22 اسفند 1399
تعداد: (261)