همه اخبار و مقاله ها

سرانجام اردوی تیم ملی کامپوند در آبیک

اسماعیل عبادی در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: اردوی تیم ملی تیر وکمان کامپوند از شنبه 15 شهریور شروع و امروز سه شنبه به انتها رسید.

9 آبان 1399

ترس باشگاه ها از بازیکن خریدن!

نشریه سان انگلیس در گزارشی مدعی شد که کم کار بودن باشگاه های انگلیسی در فصل جابجایی تابستان سال جاری به دلیل افزایش ترس و نگرانی آنها از موج دوم شیوع کروما در این کشور است.

8 آبان 1399

آغاز فروش املاک بانکی در بورس کالا

بعد از معامله نخستین ملک در بورس کالای ایران، امروز نخستین معامله املاک بانکی در بورس کالای ایران از سوی یک بانک خصوصی با موفقیت انجام شد تا مسیری جدید و شفاف برای سرعت بخشیدن به فروش املاک مازاد بانک ها به کمک بورس معرفی شود.

7 آبان 1399

ربیعی: باید ظلم آمریکا به مردم را گفت ولی برخی خودزنی می کنند ، دولت این سال را سال پایانی نمی داند

سخنگوی دولت گفت: دولت این سال را سال پایانی نمی داند بلکه پایانه ورود به قرن جدید است به این معنا که باید کاری کنیم که هر دولتی از هر جریانی بر سر کار آمد، بتواند فعالیت ها را ادامه دهند.

7 آبان 1399

سونامی سالمندی در انتظار ایران ، بیشترین تعداد سالمندان را در 30 سال آینده زنان تشکیل خواهند داد

معاون پرستاری وزیر بهداشت از افزایش میانگین سن جمعیت در ایران اطلاع داد و گفت: کشور ما در 30 سال آینده با سونامی سالمندی روبرو خواهد شد.

7 آبان 1399

اظهارات جدید رئیس جمهور درباره بورس

به گزارش خبرنگاران به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، حسن روحانی روز سه شنبه در یکصد و شصت و پنجمین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، اظهار کرد: دولت با سیاست ها و برنامه ریزی های خود در جهت تقویت سرمایه گذاران و تولید کنندگان به ویژه بخش خصوصی...

6 آبان 1399

ارزش سهام عدالت انروز یکشنبه 1399، 06، 23

خبرنگاران- امروز (یک شنبه 23 شهریور) ارزش سبد دارندگان سهام عدالت با افزایش بیش از 600 هزار تومانی به 15 میلیون و ششصد هزار تومان رسید.

5 آبان 1399

نباید توقع داشت مردم فیلم های بی مزه و بی سر و ته تماشا نمایند! ، آثار تاریخی هنوز جذاب است

مجموعه تلویزیونی بوم و بانو به کارگردانی سعید سلطانی برگ دیگری از توانایی های این کارگردان پیشکسوت است که توانست خود را در دل مخاطبان تلویزیون به درستی بنشاند.

5 آبان 1399

پرواز 60 میلیون تومانی به استانبول!

تقریبا از اردیبهشت تا به امروز که محدودیت های پرواز ها تاحدودی برداشته شد، شرکت هواپیمایی ترکیش ایرلاینز برای چندین بار به صورت رسمی و با تبلیغات گسترده اقدام به فروش بلیت کرده، اما با وجود کنسل شدن مداوم پروازها، حتی بازگشت هزینه بلیت به مسافران ایرانی...

4 آبان 1399

زنگ دور دوم انتخابات در حوزه انتخابیه زنجان و طارم زده شد

خبرنگاران/زنجان دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی همزمان با حوزه های دیگر در حوزه انتخابییه زنجان و طارم علیا راس ساعت 8 صبح 21 شهریور ماه آغاز شد.

4 آبان 1399

وزارت امنیت داخلی آمریکا تمایلی به ادامه بررسی ها درباره مداخله روسیه در انتخابات ندارد

براساس شکایت یک افشاگر، سرپرست وزارت امنیت داخلی آمریکا به یک مشاور ارشد سابق گفته است تا ارزیابی ها درباره تهدید مداخله روسیه در انتخابات سوم نوامبر را متوقف کرده و فعالیت برترپنداران سفید در آمریکا را کم اهمیت جلوه دهد.

3 آبان 1399

چگونه کوفته سوئدی درست کنیم؟

امروز قصد داریم دستورالعمل تهیه کوفته سوئدی را به شما عزیزان آموزش دهیم. با ما همراه باشید.

3 آبان 1399

کدام نانومواد بیشترین انتشارات را در سال 2019 داشته اند؟

گرافن همانند سال های گذشته بیشترین سهم (30 درصد) از مقالات نانو را به خود اختصاص داده است. نانوکامپوزیت ها و نانولوله ها در رده بعدی قرار دارند. بیشترین رشد سالانه نیز متوجه گرافین و نانوسیالات بوده است.

3 آبان 1399

استفاده از سگ رباتیک در نیروی هوایی آمریکا، عکس

نیروی هوایی ارتش آمریکا برای دومین بار به صورت آزمایشی از سگ رباتیکی که برای شرکت در عملیات های جنگی ساخته شده استفاده نموده است.

2 آبان 1399

تماس وزیر دفاع ترکیه با همتای آذری و تبریک برای هدف قرار دادن جنگنده های ارمنستان

وزیر دفاع ترکیه در تماس با همتای آذری خود، بازپس گیری منطقه فضولی و نیز هدف قرار دادن 2 جنگنده ارمنستان از سوی نیروهای مسلح آذری را به وی تبریک گفت.

1 آبان 1399

اضافه شدن بیش از 40 هزار متر مربع به فضای بهداشتی و درمانی کشور

معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر بهداشت گفت: 53 پروژه بهداشتی و درمانی با مساحت بیش از 40 هزار متر مربع در کشور به بهره برداری رسید.

30 مهر 1399

پنج درصد نقاط کشور پوشش اینترنت ندارد

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: ما در 5 درصد نقاط جمعیتی کشور، پوشش اینترنت نداریم که ایراد مربوط به وزارت ارتباطات است.

30 مهر 1399

اظهارات تند نخست وزیر کانادا علیه مواضع داخلی و خارجی چین

جاستین ترودو نخست وزیر کانادا در یک کنفرانس خبری در پایتخت این کشور، ضمن تاختن به مواضع داخلی و خارجی چین، ادامه بازداشت دو تبعه کانادایی متهم به جاسوسی در چین را محکوم کرد.

29 مهر 1399

جزئیات جدید از دستگیری کیوان امام وردی ، رئیس پلیس پایتخت: متهم با توجه به حجم شکایت ها دستگیر شد

رئیس پلیس پایتخت با تأیید خبر دستگیری متهم کیوان امام وردی گفت: متهمی که در روزهای گذشته شکایات زیادی علیه او از جانب قربانیانش در فضای مجازی مطرح شده بود توسط پلیس امنیت عمومی پایتخت دستگیر شد.

29 مهر 1399

واشنگتن در پی ایجاد ناتوی آسیایی است

به گزارش خبرنگاران به نقل از تاس، استفان بیگون معاون وزیر خارجه آمریکا، در اظهاراتی از برنامه واشنگتن برای ایجاد ناتوی آسیایی اطلاع داد.

28 مهر 1399
تعداد: (1185)