انتقاد باشگاه استقلال از میزبانی جم، شفر را از تیم دور کردند!

به گزارش مجله فضای وب، به گزارش خبرنگاران، علی خطیر در خصوص میزبانی جم از استقلال گفت: ضمن احترام برای باشگاه پارس جم، باید بگویم شرایط میزبانی برای این دیدار اصلا مطلوب و در استانداردهای لیگ برتر نبود. بازی ما انجام گردیده و به انتها رسیده و استقلال تا فصل آینده به شهر جم سفری نخواهد داشت اما این صحبت ما برای سایر باشگاه هایی است که می خواهند به شهر جم سفر نمایند زیرا به هیچ وجه شرایط میزبانی نزدیک به استانداردهای لیگ برتر هم نیست.

انتقاد باشگاه استقلال از میزبانی جم، شفر را از تیم دور کردند!

وی اضافه کرد: من نمی دانم در شهر جم هتل خوب و با امکانات وجود دارد یا خیر. اگر هست که چرا به استقلال ندادند و گفتند تیم باید در عسلویه ساکن شود. اگر هم هتل خوب و مناسب وجود ندارد، که خلاف استانداردهاست. استقلال برای این مسابقه به ناچار در شهر عسلویه ساکن شد. سرمربی استقلال به خاطر احترام به مردم جم و رسانه ها، پس از ورود تیم به عسلویه، حدود یک ساعت و نیم با ماشین در راه بود تا برای کنفرانس به شهر جم رسید و یک ساعت و نیم هم در مسیر برگشت بود و طبیعی است که از تیم خود دور بود. سرپرست تیم هم چنین شرایطی برای جلسه هماهنگی داشت.

معاون ورزشی باشگاه استقلال گفت: روز بازی هم تیم استقلال یک ساعت و نیم با اتوبوس در راه بود تا از عسلویه به جم برسد. طبق قانون، همه تیم ها یک ساعت و نیم قبل بازی هم باید در رختکن باشند و این یعنی استقلال 3 ساعت قبل بازی هتل را ترک کرد. یک ساعت و نیم در جاده بودن در هوای گرم و مسیر پر پیچ و خم قبل از بازی، برای هر تیمی مضر است و یک سفر محسوب می شود. این شرایط به هیچ وجه مطلوب و استاندارد نیست و تیم های میهمان تیم پارس جنوبی از این شرایط گله مند هستند. درخواست ما از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال این است که فکری برای این مساله بکنند. اگر قرار است بازی در شهر جم برگزار شود، پس طبق قانون این شهر باید هتل مناسب و فرودگاه داشته باشد نه این که یک ساعت و نیم با فرودگاه و هتل فاصله داشته باشد. این موضوع برای تیم های میهمان مشکل آفرین است. ما این صحبت ها را قبل از بازی مطرح نکردیم تا در مسابقه اثری نگذارد اما حالا که بازی انجام گردیده، زمان اعلام این مسایل است و امیدواریم برای حل این مشکلات مهم، تصمیمی اتخاذ شود به طوری که شرایط و امکانات بازی برای دو تیم میزبان و میهمان یکسان باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 30 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 9

به "انتقاد باشگاه استقلال از میزبانی جم، شفر را از تیم دور کردند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انتقاد باشگاه استقلال از میزبانی جم، شفر را از تیم دور کردند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید