انصارالله: کرونا ساخت آمریکاست

به گزارش مجله فضای وب، رئیس کمیته عالی انقلاب یمن و عضو ارشد جنبش انصارالله، ویروس کرونا را ساخت آمریکا دانست و گفت: کسانی که ملت یمن را با سلاح می کشند، هیچ ابایی از کشتن آنها با هزینه کمتر را ندارند.

انصارالله: کرونا ساخت آمریکاست

به گزارش گروه بین الملل مجله فضای وب، محمد علی الحوثی عضو ارشد جنبش انصارالله و رئیس کمیته انقلاب یمن روز دوشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: کورنا ساخت آمریکاست و کسانی که ملت یمن را به سلاح های خود به قتل می رسانند، ابایی از کشتن یمنی ها با هزینه کمتر را ندارند.

وی عربستان و امارات را مسئول شیوع ویروس کرونا دانست و گفت: آمریکا، عربستان و امارات و همپیمانان آنها باید مسئولیت پیامدهای ناشی از شیوع کرونا در یمن و و همچنین پیامدهای ناشی از جنگ و محاصره را بپذیرند.

محمد علی الحوثی شرح داد: آمریکا علاوه بر مخالفت با توقف جنگ و محاصره ائتلاف سعودی علیه مردم یمن، خواستار توقف کمک های انسان محبت آمیز است.

الحوثی شرح داد: کشورهای متجاوز عمدا هیچ گونه اقدامات پیشگیرانه در مناطق تحت اشغال خود در یمن انجام نمیدهند؛ گویا چیزی به نام ویروس کرونا در جهان شیوع پیدا نکرده است.

عضو ارشد جنبش انصارالله تاکید کرد که آمریکا و همپیمانان آن مسئول هرگونه شرایط بهداشتی یمن هستند، زیرا مسیرهای زمینی، هوایی و دریایی یمن تحت کنترل آنها است.

وی گفت: ائتلاف سعودی که طی ماه های گذشته حداکثر مجوز یک پرواز در یمن را صادر می کرد، اکنون در شرایطی که همه کشورها فرودگاه های خود را به دلیل مقابله با کرونا بسته اند، صدور اجازه فرود چهار پرواز در یمن- آن هم در یک روز- را می دهد که این یکی دیگر از اقدامات خبیثانه متجاوزان است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 848

به "انصارالله: کرونا ساخت آمریکاست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انصارالله: کرونا ساخت آمریکاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید