این سلبریتی ها ابایی از نشان دادن نقص های ظاهری خود ندارند

به گزارش مجله فضای وب، تایرا بنکس از صحبت درباره عیب های ظاهری اش خجالت نمی کشد. او درباره پیشانی بلند و برآمده اش به راحتی شوخی می نماید. این مدل و مجری تلویزیونی مشهور آنچه که شاید از نظر دیگران یک نقص باشد را تبدیل به یک فزونی نموده است.

این سلبریتی ها ابایی از نشان دادن نقص های ظاهری خود ندارند

عیب و نقص های ظاهری شخصیت ما را قوی می نمایند و به آن عمق می بخشند و قدرت و تحمل مان را در برابر دشواری ها بالا می برند. بسیاری از سلبریتی ها هم ویژگی های متفاوتی دارند که آن ها را از بقیه متمایز می سازد. در ادامه از ستاره هایی خواهیم گفت که درباره به اصطلاح نقص های ظاهری خود بی پرده صحبت نموده اند.

تایرا بنکس از صحبت درباره عیب های ظاهری اش خجالت نمی کشد. او درباره پیشانی بلند و برآمده اش به راحتی شوخی می نماید. این مدل و مجری تلویزیونی مشهور آنچه که شاید از نظر دیگران یک نقص باشد را تبدیل به یک رجحان نموده است. بنکس می گوید پیشرفت حرفه ای خود را مدیون پیشانی اش است. او در اینباره گفته: اگر پیشانی بلندی نداشتم چهره ام به درد تبلیغات نمی خورد و نمی توانستم به جایگاه بالایی در کار مدلینگ برسم.

سیندی کرافورد

سیندی کرافورد، سوپرمدل مشهور اذعان نموده در دوران مدرسه به خاطر ظاهرش مورد تمسخر قرار می گرفت. او که بار ها در لیست زیباترین زنان جهان قرار گرفته، زمانی می خواست خال معروف بالای لبش را بردارد. با این حال، مادرش به او یاری کرد این ویژگی خود را بپذیرید. کرافورد حالا به این عیب خود افتخار می نماید، چون به گفته خودش همان چیزی است که مردم او را با آن به خاطر می آورند و باعث شده زنان زیادی هم که از چنین ویژگی ای برخوردارند با او احساس نزدیکی نمایند.

کشا

این خواننده مشهور دنبال نمایندگان اینستاگرامش را با تصویری بدون آرایش از خود غافلگیر کرد. او در شرح این عکس نوشته بود که قول می دهد خودش را دوست داشته باشد. این تصویر با استقبال هواداران کشا روبرو شد و بسیاری از آن ها حمایت خود را از او ابراز کردند.

ادی ردمین

ادی ردمین تلاشی برای پنهان کردن کک و مک هایش نمی نماید و چهره و ژن هایش را پذیرفته است. این بازیگر می داند که به علت همین ویژگی باید مراقب پوست خود باشد. او در مصاحبه ای بخشی از روتین مراقبت از پوست را اینگونه شرح داد: من کک و مکی ام، برای همین خطر سرطان پوست برایم وجود دارد. وقتی در گرمای 40 درجه و بدون هیچ سایه بانی فیلمبرداری می کردیم، من مجبور بودم صبح ها زودتر بیدار شوم تا یک ضد آفتاب بسیار غلیظ به صورتم بزنم. یک ساعتی طول می کشید تا جذب پوستم گردد.

کریسی تیگن

کریسی تیگن تا به حال چند باری تصاویری از ترک های پوستی پاهایش در اینستاگرام خود منتشر نموده است. این مدل مشهور اولین بار در سال 2015 تصویری از پاهایش منتشر کرد که روی آن ها ترک های پوستی و جای کبودی به چشم می خورد. این تصویر به طور گسترده در فضای مجازی دست به دست شد و نظرات زیادی گرفت. تیگن گفت که دیگر ترک های پوستی اش را با برنامه های ویرایش عکس پنهان نمی نماید. او بعلاوه در مصاحبه ای گفت: این روز ها ما دیگر به کلی فراموش نموده ایم که آدم ها به طور طبیعی چه شکلی هستند.

هنری کویل

هنری کویل در بعضی فیلم های خود به خاطر گریم نقشش مجبور به استفاده از لنز شده است. با این حال، او در مراسم های فرش قرمز یکی از ویژگی های خاص خود را آزادانه به نمایش می گذارد: هتروکرومی یا ناهمرنگی عنبیه. هر دو چشم این بازیگر مشهور به رنگ آبی هستند، اما در چشم چپش یک لکه قهوه ای رنگ کوچک وجود دارد که چیزی از جذابیت ظاهری کم ننموده است.

ویلم دفو

ویلم دفو هم از آن دست افرادی است که به عیب های خود احترام می گذارند. بک بار در مصاحبه ای وقتی از این بازیگر سؤال شد که آیا دوست دارد دندان های فاصله دارش را اصلاح کند تا جذابیت بیشتری پیدا کند، در پاسخ گفت: این ها دندان های من هستند و من مسئله ای با آن ها ندارم.

لرد

لرد، خواننده مشهور مخالفتش را با دستکاری ظاهر خود در تصاویر که این روز ها به امر بسیار رایجی بدل گشته، به وضوح بیان نموده است. او در سال 2014 دو تصویر از خود در یکی از کنسرت هایش منتشر کرد که در یکی از آن ها جای جوش های صورتش حذف شده بود. لرد در توییتر خود نوشت: این دو تا عکس را از کنسرت امروزم پیدا کردم. در یکی از آن ها پوستم کاملاً بی عیب و نقص است و دیگری پوست واقعی ام را نشان می دهد. یادتان باشد که عیب های ظاهری هیچ ایرادی ندارند.

ایمی شومر

این بازیگر و کمدین مشهور همواره در برابر مزاحمان اینترنتی که او را به خاطر نقص های ظاهری اش مورد انتقاد قرار می دهند، ایستادگی نموده است. او حتی در سریال کمدی خود به نام Inside Amy Schumer نیز به موضوع مسائل مرتبط با تصویر بدنی (تصور ذهنی فرد از ظاهر خود) پرداخته است. او یک بار در اینستاگرامش تصویری از خود در حال قدم زدن با لباس شنا در ساحل دریا منتشر کرد که در آن سلولیت های بدنش جلب توجه می کرد. این پست در حقیقت پاسخی به منتقدان شومر بود.

اشلی گراهام

اشلی گراهام که مشهورترین مدل سایز بزرگ جهان است، به رویکرد صریح و صادقانه اش نسبت به بدن خود مشهور است. او یک بار با انتشار تصویری از خود با لباس شنا در ساحل دریا، سلولیت های بدنش را با افتخار به نمایش گذاشت.

آریانا گرانده

آریانا گرانده از قرار معلوم هیچ مسئله ای با اذعان به اینکه از اندامی همانند مدل های ویکتوریا سکرت برخوردار نیست، ندارد. او یک بار تصویری از خود با یک پولیور منتشر کرد که نوشته روی آن به اندام ریزش اشاره داشت.

منبع: روزیاتو

منبع: فرادید
انتشار: 4 اسفند 1401 بروزرسانی: 4 اسفند 1401 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 2198

به "این سلبریتی ها ابایی از نشان دادن نقص های ظاهری خود ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این سلبریتی ها ابایی از نشان دادن نقص های ظاهری خود ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید