بهترین رستوران های مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک

به گزارش مجله فضای وب، مکزیکو سیتی، پایتخت عظیم مکزیک، هزاران رستوران و کافه بی نظیر دارد. برای آشنایی با بهترین رستوران های شهر، این مطلب را دنبال کنید.

بهترین رستوران های مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور مکزیک ارزان هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم تور مکزیک از مکزیکوسیتی و کانکون دیدن کنید و بهترین تجربه سفر را داشته باشید.

مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک و مهم ترین شهر این کشور است. در رستوران های بی شمار این شهر عظیم می توانید غذاهایی از سراسر جهان و بهترین غذاهای محلی را نوش جان کنید. از آنجایی که مکزیکوسیتی شهری بسیار عظیم است و رستوران های فراوانی دارد، شاید انتخاب کردن یک رستوران از میان این همه رستوران، کار سختی باشد. اگر می خواهید غذا خوردن در یک رستوران عالی و لوکس را در این شهر تجربه کنید، می توانید یکی از رستوران هایی که در ادامه معرفی می کنیم، انتخاب کنید.

رستوران کاندیمنتو (Condimento)

این رستوران در هتل ماریوت ریفورما (Marriott Reforma) واقع شده است و یکی از مشهورترین رستوران های منطقه زونا روزا است. در این رستوران، فرصتی فوق العاده برای شما فراهم می گردد که بهترین و لذیذترین غذاهای سنتی مکزیک را امتحان کنید و در کنار آنها، از بهترین غذاهای بین المللی لذت ببرید. غذاهای این رستوران با دقت فراوان تهیه می شوند، برای تهیه آنها از تازه ترین مواد غذایی استفاده می گردد و تزییناتی فوق العاده اشتهابرانگیز دارند. غذا خوردن در این رستوران مجلل، تجربه ای است که به راحتی فراموش نمی کنید.

رستوران از دریا تا دریا (De Mar a Mar)

برای اینکه بهترین غذاهای دریایی عمرتان را نوش جان کنید، این رستوران را انتخاب کنید. نمای چشم نواز و آبی رنگ این رستوران از مهمانان استقبال می نماید. وقتی وارد رستوران می شوید، آشپزخانه L شکل رستوران، توجهتان را جلب می نماید و می توانید مراحل تهیه غذا را ببینید. مهم ترین ویژگی غذاهای این رستوران، تازگی و طعم بی نظیر آنها است. بهترین غذاهای دریایی شهر را می توانید در این رستوران امتحان کنید که با تازه ترین صیدهای ساحل Oaxaca تهیه می شوند.

رستوران La Casa de Toño

برای خوردن بهترین فست فودهای مکزیکی، این رستوران را انتخاب کنید. هدف اصلی این رستوران حفظ کردن سنت های آشپزی مکزیکی است. غذاهای لذیذ این رستوران با دستورهای اصیل خانواده Toños تهیه می شوند. این رستوران کار خود را از سال 1983 به عنوان یک غرفه خیابانی شروع نموده و امروزه بسیار گسترش پیدا نموده است تا جایی که 14 شعبه دارد. یکی از این شعبه ها که 24 ساعته فعال است در منطقه Zona Rosa واقع شده است و در آن می توانید بهترین غذاهای مکزیکی را نوش جان کنید.

رستوران Fonda El Refugio

این رستوران از سال 1954 فعالیت خود را شروع نموده است و از همان شروع فعالیت خود، بهترین و باکیفیت ترین غذاهای محلی مکزیک را به مهمانان خود عرضه نموده است. این رستوران، اولین رستوران شهر بود که غذاهای سنتی و محلی را در محیطی شیک و مدرن سرو می کرد. منوی رستوران شامل غذاهای روزانه و فصلی است و تنوع زیادی دارد. نقاشی های مکزیکی و ظروف مسی، زینت بخش دیوارها و میزهای این رستوران است. فضای داخلی این رستوران، یک تجربه ناب و سنتی از مکزیک برای مهمانان رقم می زند.

رستوران Bi Won

این رستوران یکی از بهترین و محبوب ترین رستوران های کره ای شهر است که تنوع وسیعی از غذاها را سرو می نماید. نحوه سرو غذا در این رستوران به این شکل است که چندین غذا هر کدام در اندازه های کم سرو می گردد و شما این فرصت را پیدا می کنید که در یک وعده، چند غذا را امتحان کنید. میزهای باربیکیو یکی از ویژگی های این رستوران است و مهمانان می توانند به سلیقه خود هر میزان که دوست داشتند، گوشت های غذای خود را کباب نمایند. این رستوران برای دورهمی های گروهی مناسب است البته محدوده خصوصی هم دارد. برای اینکه پشت میزهای این رستوران بنشینید باید ابتدا کفش های خود را در بیاورید.

کافه رستوران Cafebrería El Pendulo

این کافه رستوران یکی از آن جاهایی است که بدون شک مورد توجه علاقه مندان به کتاب قرار می گیرد. در واقع یک کتاب فروشی عظیم است که کافه و رستوران هم دارد. بهترین جا برای اینکه یک کتاب خوب را انتخاب کنید، غرق مطالعه شوید و در کنار آن، یک غذای لذیذ یا نوشیدنی داغ نوش جان کنید. بهترین شام ها و فوق العاده ترین صبحانه ها را می توانید در این کافه امتحان کنید. از ویژگی های دیگر این کافه، اجرای موسیقی زنده است. هم در طبقه بالا و هم در طبقه پایین، میزهایی برای مهمانان در نظر گرفته شده است. غیر از میزهای فضای داخلی، تعدادی میز در فضای باز واقع شده است.

رستوران Bellinghausen

یک قرن از افتتاح این رستوران می گذرد و اینجا هنوز هم با قدرت به فعالیت خود ادامه می دهد و یکی از بهترین های شهر است. این رستوران منوی ویژه ای برای ناهار دارد. منوی متنوع این رستوران در کنار محیط زیبا و چشم نواز، باعث شده که مورد توجه اهالی و گردشگران قرار بگیرد. این رستوران یک حیاط دیدنی هم دارد که دارای فواره ای زیبا است. از سال 1915، این رستوران بهترین غذاهای سنتی مکزیک را برای مهمانان خود به بهترین شکل ممکن سرو می نماید.

رستوران رزتا (Rosetta)

این رستوران در منطقه Roma واقع شده است و یک سرآشپز مشهور و حرفه ای در آن بهترین غذاهای فصلی را سرو می نماید. منوی رستوران دائما در حال تغییر است ولی برخی از غذاهای محبوب رستوران، در تمام طول سال در منو دیده می گردد. هر غذایی که در رستوران رزتا سفارش دهید، با بهترین و باکیفیت ترین مواد غذایی تهیه می گردد و آنها را به بهترین تزیینات سرو می نمایند.

رستوران Zapote

این رستوران را به خاطر پیتزاهای لذیذش می شناسند و برای کسانی مناسب است که می خواهند غذاهای ایتالیایی را با تغییرات جزیی مناسب با ذائقه مکزیکی نوش جان نمایند. کیفیت و طعم غذاهای این رستوران در سراسر مکزیکوسیتی زبانزد است. در محیطی آرام و دوست داشتنی می توانید بهترین غذاهای ایتالیایی و تلفیقی را نوش جان کنید. نوشیدنی های ویژه رستوران را از دست ندهید.

رستوران Máximo Bistrot

این رستوران را سرآشپزی مشهور به نام ادواردو گارسیا، سرپرستی می نماید و سال هاست که به عنوان یکی از بهترین رستوران های شهر شناخته می گردد. منوی این رستوران مطابق با فصل و مواد غذایی موجود، متغیر است و کیفیت غذاهای آن فوق العاده است. البته رستورانی ارزان نیست ولی اگر بتوانید از پس هزینه هایش بربیایید، مطمئنا از طعم و کیفیت غذاها شگفت زده خواهید شد. منوی این رستوران تقریبا هرروز با توجه به مواد غذایی تازه موجود که در بازارچه های محلی پیدا می گردد، تغییر می نماید. در واقع هر بار که به این رستوران پا بگذارید، با غذایی جدید شگفت زده می شوید. از آنجایی که مشتریان زیادی دارد، بهتر است که از قبل میز رزرو کنید.

رستوران بلانکو کولیما (Blanco Colima)

این رستوران در یک عمارت قدیمی واقع شده است و یکی از بهترین ها و مجلل ترین ها در شهر نیومکزیکو است. غذاهای باکیفیت و لذیذ این رستوران با بهترین و تازه ترین مواد غذایی محلی تهیه می گردد. این رستوران، گران است ولی اگر از عاشقان غذا خوردن در رستران های لوکس هستید، ارزش دارد که برای رفتن به این رستوران هزینه کنید و بهترین غذاهای فصلی را نوش جان کنید.

رستوران بروکا (Broka)

منوی این رستوران هر روز با توجه به مواد غذایی تازه موجود در بازارچه های محلی، تغییر می نماید. غذاهای این رستوران ترکیبی از آشپزی آسیایی و مکزیکی است که با خلاقیتی بی نظیر تلفیق می گردد. یک حیاط دیدنی در رستوران وجود دارد که می توانید در آن یک وعده غذای لذیذ را همراه با بهترین نوشیدنی ها در محیطی آرام و دلنشین نوش جان کنید.

رستوران Lorea

این رستوران یکی از جدیدترین رستوران های شهر است و در سال 2017، افتتاح شده است. با وجود اینکه زمان زیادی از افتتاح آن نمی گذرد، مشتریان زیادی پیدا نموده و به یکی از بهترین رستوران های شهر تبدیل شده است. این رستوران را به خاطر غذاهای خلاقانه می شناسند که با بهترین مواد غذایی تازه و محلی تهیه می شوند. اگر می خواهید در این رستوران غذا بخورید، حتما باید از قبل میز رزو کنید.

رستوران سنری (Seneri)

این رستوران در منطقه Roma واقع شده است و غذاهای مکزیکی به خصوص غذاهای سنتی منطقه Michoacán را سرو می نماید. منوی بی نظیر و خاص رستوران در کنار محیط داخلی و زیبای آن، باعث شده که رستوران مورد توجه عاشقان غذا و رستوران گردی قرار بگیرد.

رستوران MOG Bistro

اگر دنبال غذاهای باکیفیت آسیایی می شد، مثلا دوست دارید غذاهای چینی، ژاپنی و تایلندی را در قلب مکزیک امتحان کنید، این رستوران را انتخاب کنید. این رستوران معمولا همواره پر از علاقه مندان به غذاهای آسیایی است و انواع غذاها از رامن و سوشی گرفته تا برنج سرخ شده و نودل سرو می نماید. گرچه به دلیل تعداد زیاد مشتریان، گاهی خدمت رسانی با تاخیر انجام می گردد اما غذاهای تلفیقی لذیذ ارزش صبر کردن دارد. البته توقع غذاهای کاملا اصیل و بومی نداشته باشید. غذاها با تغییراتی جزیی و نوآوری تهیه می شوند.

رستوران بویی Bowie

نام این رستوران از موزیسین افسانه ای دیوید بویی گرفته شده است. هر غذایی که در این رستوران سفارش دهید با بهترین طعم و کیفیت عرضه می گردد. دسرهای لذیذ رستوران را به هیچ عنوان نباید از دست بدهید. اگر در منطقه روما در مکزیکوسیتی اقامت دارید، حتما این رستوران خاص را امتحان کنید.

رستوران نودو نگرو (Nudo Negro)

سرآشپز این رستوران دنیل اوادیا (Daniel Ovadía) در کنار Salvador Orozco، تکنیک های آشپزی آسیایی را با عطر ها و طعم های خاص مکزیکی ترکیب می نماید و یک غذای تلفیقی بی نظیر را برای مشتریان سرو می نماید. هر غذایی، طعم و بافت خاصی دارد که با ابتکار سرآشپز تهیه می گردد. این طعم های بی نظیر را هیچ جای دیگر جهان نمی توانید امتحان کنید. میزهایی در فضای باز برای پذیرایی از مهمانان وجود دارد. سرویس دهی فوق العاده و کیفیت بی نظیر غذاها باعث شده که نودو نگرو یکی از بهترین رستوران های شهر باشد.

منبع: کجارو / theculturetrip.com / theculturetrip.com
انتشار: 12 تیر 1400 بروزرسانی: 12 تیر 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1673

به "بهترین رستوران های مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک" امتیاز دهید

1 کاربر به "بهترین رستوران های مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین رستوران های مکزیکو سیتی، پایتخت مکزیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید