دستورالعمل ثبت نام مصاحبه آزمون دکتری پیام نور اعلام شد

به گزارش مجله فضای وب، دستورالعمل ثبت نام در سامانه مصاحبه آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال 98 دانشگاه پیام نور اعلام شد.

دستورالعمل ثبت نام مصاحبه آزمون دکتری پیام نور اعلام شد

به گزارش ایسنا، مرکز سنجش و آزمون دانشگاه پیغام نور اعلام کرد به منظور رفاه حال داوطلبان و سرعت بخشیدن به روند برگزاری مصاحبه علمی ضروری است معرفی شدگان به مصاحبه علمی دانشگاه پیغام نور قبل از روز مصاحبه معین شده و حضور در مراکز دانشگاه ، به سامانه مصاحبه دوره دکتری به آدرس اینترنتی https://phdreg.pnu.ac.ir/account/loginform (با مرورگر فایرفاکس و یا کروم) مراجعه کرده و نسبت به تکمیل و ارسال مدارک اقدام نمایند.

داوطلبان باید با ورود به سامانه مصاحبه، با استفاده از کد ملی به عنوان نام کاربری و شماره داوطلبی به عنوان کلمه عبور نسبت به بارگذاری مدارک خود اقدام نمایند همچنین

در هنگام بارگذاری مدارک، به موارد قید شده از قبیل فرمت و یا حجم پیشنهادی برای ارسال مدارک، دقت لازم به عمل آید.

تصویر مدارک مورد نیاز که باید در سامانه بارگذاری شود شامل:

صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات ارسال صفحه توضیحات الزامی است.)، کارت ملی، مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد با قید معدل (دارندگان مدارک کارشناسی ناپیوسته ملزم به ارائه اصل و تصویر مدرک کاردانی و کارشناسی با قید معدل یا ریز نمرات دارای معدل می باشند.)

تبصره: در صورتیکه مدارک تحصیلی فاقد معدل باشد، ارائه اصل ریز نمرات یا گواهی معدل ممهور به مهر محل تحصیل یا گواهی جهت تائید معدل الزامی است؛ درغیر این صورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی باشد.

کارت پایان خدمت ویژه برادران، کارنامه اعلام نتایج انتخاب رشته، مدارک ایثارگری و رزمندگان (بر اساس مفاد مندرج در بند مرتبط با سهمیه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال 98)

حکم کارگزینی (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان). استفاده از سهمیه مربیان بر اساس مفاد مندرج در بند مرتبط با سهمیه دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری سال 98، صرفاً مختص اعضا محترم علمی رسمی آزمایشی - قطعی می باشد.

گواهی استمرار همکاری (مخصوص استفاده از سهمیه مربیان)

عکس پرسنلی جدید

مدارک پژوهشی اعم از صفحه معینات پایان نامه کارشناسی ارشد، صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب چاپ شده.

مدارک مربوط به آزمون های زبان انگلیسی (با اعتبار حداقل 2 سال) مانند:

(MSRT), (TPNU), (MCHE), (IELTS Equivalent), (TOEFLE PBT),

(TOLIMO), (TOEFLE IBT), (TOEFLE Computer)

فیش واریزی هزینه مصاحبه به مبلغ 700 هزار ریال به شماره حساب 2178609001007 بانک ملی شعبه بنفشه (قابل واریز در کلیه شعب) بنام دانشگاه پیغام نور.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیغام نور، پس از اتمام مرحله بارگذاری مدارک، ضروری است داوطلب نسبت به تائید و ثبت نهایی مدارک ارسالی در سامانه اقدام و پیغام سبزرنگ درخواست شما با موفقیت ثبت شد را رؤیت نماید.

همچنین داوطلب ضروری است در روز مراجعه برای مصاحبه، پرینت نهایی ثبت نام در سامانه مصاحبه را همراه داشته باشند. یادآور می شود پذیرش داوطلب منوط به ثبت نام در سامانه مصاحبه بوده و در روز مراجعه صرفاً از افرادی مصاحبه بعمل خواهد آمد که مدارک خود را بارگذاری کرده باشند.

داوطلبان باید ضمن بارگذاری تصویر کلیه مدارک در سامانه، اصل مدارک ارسالی را در روز مصاحبه به همراه داشته و هر مدرکی که اصل آن ارائه نشود، در کمیته مصاحبه نمایندگان قابل ارزیابی نخواهد بود.

انتهای پیغام

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 8 مرداد 1398 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 215

به "دستورالعمل ثبت نام مصاحبه آزمون دکتری پیام نور اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورالعمل ثبت نام مصاحبه آزمون دکتری پیام نور اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید