زایتسف: فدراسیون والیبال ایتالیا آماتور است

به گزارش مجله فضای وب، ستاره تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: فدراسیون والیبال ایتالیا هنوز آماتور است به همین خاطر، اسپانسرهای تیم ملی، محدود به داخل کشور و در منطقه یا شهر هستند.

زایتسف: فدراسیون والیبال ایتالیا آماتور است

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا 99 از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش مجله فضای وب، ایوان زایتسف، ستاره روسی الاصل تیم ملی والیبال ایتالیا به دلیل اختلافی که با فدراسیون والیبال این کشور به خاطر پوشیدن برند خاصی از کفش داشت از تیم ملی ایتالیا برای مسابقات قهرمانی اروپا کنار گذاشته شد. او حالا فرصت دارد تا به آسودگی بیشتر در تمرینات تیم پروجا شرکت کند و برای فصل آینده سری A آماده گردد.

زایتسف در خصوص کنار گذاشته شدن از تیم ملی به خاطر نپوشیدن کفش های برند میزانو گفت: فدراسیون والیبال ایتالیا هنور آماتور است به همین خاطر، اسپانسرهای تیم ملی، محدود به داخل کشور و در منطقه یا شهر هستند.

او ادامه داد: ایتالیا صاحب زیباترین مسابقات قهرمانی، بهترین سالن های دنیا و تماشاگرانی فوق العاده است ولی بازتاب دنیای شایسته ای ندارد. والیبال در سایه فوتبال است ولی برای پیشرفت باید از فوتبال الگوبرداری کند.

زایتسف گفت: حرفه ای شدن نیازمند حضور سرمایه گذاران بزرگ است. کارفرما در والیبال، مردم و طرفداران هستند که واقعاً عاشق والیبالند. آنها والیبال را در شهرهای کوچک هم زنده نگه داشته اند. بنابراین ما باید سرمایه های بزرگ را از شهرهای بزرگ، جذب والیبال کنیم چون از نظر پتانسیل ما پایین تر از فوتبال هستیم. والیبال باید سهم بیشتری در پخش تلویزیونی داشته باشد.

منبع: تسنیم
انتشار: 28 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 765

به "زایتسف: فدراسیون والیبال ایتالیا آماتور است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زایتسف: فدراسیون والیبال ایتالیا آماتور است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید