سامره: اهداف بعضی پیشکسوتان یاری به استقلال نیست، این تیم حداقل باید 4 امتیاز از 2 هفته اول می گرفت

به گزارش مجله فضای وب، علی سامره، مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال معتقد است بعضی مدیران قدیمی و پیشکسوتان باشگاه به دنبال تزریق آرامش به این تیم نیستند.

سامره: اهداف بعضی پیشکسوتان یاری به استقلال نیست، این تیم حداقل باید 4 امتیاز از 2 هفته اول می گرفت

علی سامره در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله فضای وب، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال پس از حضور آندره آ استراماچونی گفت: با تغییراتی که در کادر فنی استقلال ایجاد شد، تفکرات جدیدی وارد تیم شده و سرمربی استقلال هم که یک مربی جوان و باانگیزه است. استقلال در زمینه بازیکن هم با تغییرات زیادی روبرو شده است. شاید بازیکنان فعلی تجربه بازیکنان بزرگ را نداشته باشند، اما باانگیزه هستند و باید به آنها فرصت داد و اعتماد کرد تا خودشان را پیدا و در آینده ای نزدیک، مسائل فنی و تاکتیکی تیم را رفع نمایند.

وی ادامه داد: در دو بازی قبلی استقلال در اوج بدشانسی، پنج امتیاز از دست داد و در بدبینانه ترین حالت باید چهار امتیاز می گرفت. این شرایط طرفداران را دودل کرد که آیا می توانند به تیم اعتماد نمایند یا خیر، اما معتقدم که این تیم بهتر خواهد شد و باید به استقلال فرصت داد. استراماچونی یک مربی باانگیزه است و دوست دارد اتفاقات خوبی برای خود و تیمش رخ دهد. متأسفانه قبل از آغاز فصل، اتفاقاتی در خصوص خطیر و جذب بازیکنان خارجی رخ داد و بحث مترجم هم حاشیه هایی ایجاد کرد که مسئله ساز شد و ذهن این مربی را درگیر کرد.

پیشکسوت باشگاه استقلال در بخش دیگری از این گفت وگو اعلام کرد: من خطیر را از دور می شناسم. اینکه بعضی کارهای او درست یا غلط بود را نمی دانم، اما بعضی کارها را درست انجام می داد. رفتن خطیر یک شوک منفی به تیم داد. البته ریزِ اتفاقات را نمی دانم و مسئولان باشگاه بهتر می توانند در این خصوص صحبت نمایند. البته بعضی مدیران قدیمی و پیشکسوتان استقلال به دنبال این نیستند که به تیم آرامش بدهند و اگر مسئله ای هست رفع نمایند. آنها می خواهند مسائل استقلال به وسیله تریبون حل نمایند و خودشان را نشان دهند.

سامره با بیان اینکه پیشکسوتان و مدیران قبلی استقلال می توانند برای حل مسائل به باشگاه بروند، توضیح داد: باشگاه، مدیریت و کمیته فنی دارد و پیشکسوتان می توانند به باشگاه بروند و اگر دیدگاه یا راه حلی دارند، ارائه نمایند. متأسفانه می بینیم بعضی پیشکسوتان جوان استقلال که فوتبال را تازه تمام نموده اند، خیلی راحت به خود اجازه می دهند چارچوب استقلال را زیر سؤال ببرند. آنها فقط می خواهند خودشان را نشان دهند که این هم اشتباه است. اگر پیشکسوتان به باشگاه رفتند و از صحبت با مدیران قانع نشدند، در رسانه ها عرض اندام نمایند.

متأسفانه این پیشکسوتان راه درستی را انتخاب نکردند و از مطبوعات و فضای مجازی به باشگاه، بازیکنان و استراماچونی تنش وارد می نمایند.، وی ضمن بیان این جمله به مجله فضای وب گفت: وقتی بعضی پیشکسوتان خیلی راحت به مربی، مدیریت و بازیکن خیلی راحت می تازند، فاز منفی به تیم وارد می گردد و اهداف آنها برای یاری به استقلال نیست. طرفداران هم که احساسی هستند و شرایط بدی را در این چند سال پشت سر گذاشته اند، عکس العمل منفی نشان می دهند.

پیشکسوت استقلال با بیان اینکه بهتر است بعضی پیشکسوتان که خود را مظلوم نشان می دهند، صادقانه صحبت نمایند، اظهار داشت: اگر آرامش از خود ما آغاز گردد، شرایط استقلال بهتر خواهد شد و مدیران، کادر فنی و بازیکنان هم می توانند کارشان را در آرامش انجام دهند. امیدوارم انرژی های منفی از استقلال دور گردد. افرادی که استقلال را ارث پدری شان می دانند، بپذیرند که زمانی برای این تیم فوتبال بازی کردند، پول گرفتند و لذتش را بردند. امیدوارم بعضی دوستان به جای اینکه از دور به استقلال ضربه بزنند، به تیم یاری نمایند.

سامره در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال می تواند در این فصل به قهرمانی لیگ برتر برسد یا خیر؟، گفت: هنوز زود است در خصوص قهرمانی صحبت کنیم. در لیگ سال جاری دو یا سه تیم در تمامی پست ها بازیکنان بسیار خوبی دارند و از لحاظ اقتصادی در وضعیت بسیار خوبی هستند. شرایط سخت است، اما امیدوارم استقلال در بازی های آینده نتایج خوبی بگیرد و خودش را به صدر جدول برساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 360

به "سامره: اهداف بعضی پیشکسوتان یاری به استقلال نیست، این تیم حداقل باید 4 امتیاز از 2 هفته اول می گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامره: اهداف بعضی پیشکسوتان یاری به استقلال نیست، این تیم حداقل باید 4 امتیاز از 2 هفته اول می گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید