چرا استقلالی ها مدعی شکستن رای استراماچونی هستند؟

به گزارش مجله فضای وب، مسئولان باشگاه استقلال مدعی هستند با متوجه به اسناد و مدارکی که در اختیار دارند می توانند رای صادره از سوی فیفا در مورد شکایت سرمربی پیشین خود را تغییر دهند.

چرا استقلالی ها مدعی شکستن رای استراماچونی هستند؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در پی حکم فیفا علیه باشگاه استقلال در پرونده شکایت استراماچونی، مدیران کنونی در آنالیز هایی که انجام داده اند متوجه شده اند در دفاع اولیه ای که مدیریت وقت می توانسته انجام دهد، بعضی اسناد و مدارک نادیده گرفته شده است. در واقع، استقلال در زمانی که می توانست در دفاعیه به این مدارک متوسل گردد، به طرز عجیبی این اتفاق رخ نداده است.

اما دلیلی که اکنون مدیران باشگاه مدعی هستند می توانند این رای را بشکنند، وجود دو برگه دستنویس با امضای استراماچونی است که در این دو نامه، باشگاه می تواند بعضی ادعا های این مربی ایتالیایی را رد کند.

برگه اول مربوط به کاهش زمان قرارداد استراماچونی است که به خواسته خود او امضا شده و نامه دوم هم مربوط به مبلغ قراردادش است که مربی پیشین آبی ها مبلغ کمتری ار آنچه فیفا حکم داده، درخواست داشته است.

ضمن اینکه استقلال سند برگشت خوردن پولی که در موعد مقرر به حسابی که استراماچونی در کشور چک معرفی نموده بود را هم دارند. در همان زمان وقتی بانک مربوطه به بهانه اینکه منبع تعیین نیست، پول را برگشت زده، باشگاه از سرمربی خود درخواست شماره حساب در بانک دیگری را نموده، اما استراماچونی از دادن شماره حساب جدید طفره می رود.

با توجه به این شرایط، استقلال امیدوار به این است که بتواند رای فیفا را تغییر دهد. این باشگاه درخواست گراندز رای را از کمیته انضباطی فیفا نموده و بعد از رسیدن آن، لایحه دفاعی خود را به فیفا ارسال می نماید.

ظاهرا یک تیم حقوقی قوی هم تشکیل شده تا در این پرونده باشگاه بتواند با توجه به اسنادی که باید در زمان دفاع ارائه می شده، اما این اتفاق نیفتاده، رای را بشکند.

در حال حاضر باشگاه استقلال به پرداخت یک میلیون و سیصد و پنجاه و نه هزار یورو محکوم شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 آذر 1399 بروزرسانی: 22 آذر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1301

به "چرا استقلالی ها مدعی شکستن رای استراماچونی هستند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا استقلالی ها مدعی شکستن رای استراماچونی هستند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید