طراح جلوه های ویژه به وقت شام با 3 فیلم در راه فجر

به گزارش مجله فضای وب، محسن روزبهانی مدیر جلوه های ویژه میدانی سینمای ایران ضمن اشاره به سه پروژه ای که برای جشنواره فجر سال جاری در دست دارد، شایعات مطرح شده درباره بیماری و کسالت خود را تکذیب کرد.

طراح جلوه های ویژه به وقت شام با 3 فیلم در راه فجر

به گزارش گروه فرهنگی مجله فضای وب، محسن روزبهانی مدیر جلوه های ویژه میدانی اشاره به پروژه هایی سینمایی که در دست دارد، گفت: در امسال با تعداد از فیلم های سینمایی همکاری داشتم که از آن جمله می توان به فیلم روز صفر به کارگردانی سعید ملکان اشاره نمود، این فیلم تقریباً به سرانجام رسیده است و تنها چند سکانس از آن باقی مانده است.

وی ادامه داد: آبادان یازده 60 به کارگردانی مهرداد خوشبخت نیز یک اثر جنگی است که سکانس های مختلفی دارد، در حال حاضر عوامل این پروژه سینمایی در آبادان هستند تا سکانس های مورد نظر را فیلمبرداری کنیم.

مدیر جلوه های ویژه میدانی فیلم به وقت شام تاکید نمود: در حال حاضر در پروژه استخر که توسط شرکت ایران نوین ساخته می گردد، کار می کنم که جلوه های ویژه میدانی آن بیشتر باران و فضای مه آلود دارد.

وی ادامه داد: هر چند این اثر سینمایی جنگی نیست، اما از نظر جلوه های ویژه میدانی کار های جدیدی در آن صورت گرفته است. استخر در تهران فیلمبرداری می گردد.

روزبهانی در سرانجام گفت: می خواهم از این فرصت استفاده کنم و بگویم که متاسفانه یک سری از دوستان نسبت به من کم لطفی داشته و شایعه نموده اند که محسن روزبهانی مریض است و نمی تواند کار کند، این در حالی است که همچنان سرکار هستم و در پروژه های مختلفی حضور دارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 675

به "طراح جلوه های ویژه به وقت شام با 3 فیلم در راه فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراح جلوه های ویژه به وقت شام با 3 فیلم در راه فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید