غرق شدن در بازی با تلفن همراه فاجعه آفرید

به گزارش مجله فضای وب، دو پسر نوجوانی که کاملا محو بازی با تلفن همراه خود شده بودند دچار حادثه مرگبار شدند.

غرق شدن در بازی با تلفن همراه فاجعه آفرید

به گزارش خبرنگاران، دو نوجوان هندوستانی که با نشستن روی ریل قطار مشغول بازی با تلفن همراه خود بودند دچار حادثه شدند. شیبام دِی 17 ساله دانش آموز پایه یازدهم و دوست 16 ساله اش سوویک داس غرق بازی با تلفن همراه خود بودند که با یک قطار تصادف کردند. این حادثه روز دوشنبه و در منطقه پاراگاناس هند رخ داد.

بنا به گزارش رسانه های محلی این دو قربانی آنچنان غرق بازی با تلفن همراه خود بودند که متوجه صدای سوت قطار نشدند. با این حال تعیین نیست آیا قربانیان واقعا متوجه صدای سوت قطار نشده بودند یا انگیزه خودکشی در میان بوده است. در یکی از تصاویری که در شبکه های اجتماعی منتشر شده جسد یکی از قربانیان در داخل محوطه ریل قطار دیده می گردد. در این تصویر تعدادی از ساکنان محلی در اطراف جسد وی تجمع نموده اند.

بیشتر بخوانید

وقوع این حادثه مرگبار در حالی خبرساز می گردد که در حادثه ای مشابه مرگبار در سال 2016 در ژاپن یک زن دوچرخه سوار با خودروی راننده ای که مشغول انجام بازی پوکمون گو بود دچار تصادف هولناک شد. راننده خودرو در حین انجام بازی در کوشش برای شارژ گوشی خود بود که ناگهان به این زن دوچرخه سوار برخورد کرد. قربانی که یک زن ویتنامی بود دو هفته پس از این تصادف مرگبار در تاریخ 25 آگوست سال 2016 جانش را از دست داد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 1 بهمن 1400 بروزرسانی: 1 بهمن 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1919

به "غرق شدن در بازی با تلفن همراه فاجعه آفرید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غرق شدن در بازی با تلفن همراه فاجعه آفرید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید