قهرمان شب های گاتهام سیتی به سراغ یک پروژه جدید رفت

به گزارش مجله فضای وب، کریستین بیل بازیگر و دیوید او. راسل کارگردان در حال تبادل نظر هستند تا یک پروژه جدید را با هم شکل دهند.

قهرمان شب های گاتهام سیتی به سراغ یک پروژه جدید رفت

به گزارش گروه فرهنگی مجله فضای وب به نقل از ورایتی، دیوید او.راسل قرار است فیلمی را که هنوز عنوانی ندارد، با بازی کریستین بیل بسازد. این فیلم در کمپانی نیو ریجنسی ساخته می گردد و فاکس و دیزنی نیز مسئولیت کار را برعهده دارند.

نیو ریجنسی میخواهد فراوری این فیلم را از بهار آغاز کند.

او.راسل قرار است فیلم را برمبنای فیلمنامه ای به قلم خودش بسازد. جزییاتی از پلات اعلام نشده، ولی متیو بودمن که از تهیه کنندگان جوی و کلاهبرداری آمریکایی بود تهیه کننده این فیلم هم خواهد بود.

بیل و او. راسل با هم در سال 2010 در فیلم مشت زن و بعد در سال 2013 در کلاهبرداری آمریکایی همکاری نموده بود. بیل یک جایزه اسکار را برای بهترین بازیگر نقش مکمل در فیلم مشت زن در نقش دیکی اکلوند دریافت کرد. وی همچنین برای بازی در کلاهبرداری آمریکایی نامزدی اسکار را کسب کرد و برای بازی در کمبود بزرگ و معاون آدام مک کی نیز نامزدی اسکار را به دست آورد.

جدیدترین نقش آفرین وی در فیلم فورد در برابر فراری در برابر مت دیمون در نقش یک راننده حرفه ای بود. این فیلم هفته پیش 4 نامزدی اسکار از جمله بهترین فیلم را کسب کرد.

او.راسل هم برای ساخت هر دو فیلم نامزدی کارگردانی اسکار را کسب کرد و برای نوشتن فیلمنامه کلاهبرداری آمریکایی در بخش فیلمنامه هم نامزد اسکار شد. او برای کارگردانی و فیلمنامه فیلم کتابچه امیدبخش هم نامزدی اسکار را به دست آورد. آخرین فیلمی که وی کارگردانی کرد جوی برای استودیو فاکس بود.

نیوریجنسی هم از سابقه خوبی در اسکار برخوردار است و بردمن، بازگشته از گور، زنان کوچک، فانوس دریایی، بوهمین راپسودی، به سوی ستارگان، بیوه ها از شناخته شده ترین و پیروز ترین فراوریاتش بوده اند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 730

به "قهرمان شب های گاتهام سیتی به سراغ یک پروژه جدید رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمان شب های گاتهام سیتی به سراغ یک پروژه جدید رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید