میلاد شکرخواه سرپرست روابط عمومی فارابی شد

به گزارش مجله فضای وب، آیین تکریم و معارفه مدیر سابق و سرپرست جدید واحد روابط عمومی فارابی برگزار شد.

میلاد شکرخواه سرپرست روابط عمومی فارابی شد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران به نقل از روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی، آیین تکریم و معارفه مدیر سابق و سرپرست جدید واحد روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی برگزار گشت.

این مراسم با حضور جمعی از کارشناسان، مدیران و مشاوران بنیاد، در سالن زنده یاد عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار گشت.

در ابتدای این آیین علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی، با اشاره به اینکه بنیاد سینمایی فارابی طی سال های اخیر یک دوره گذار و تحول را طی کرده است، به فعالیت های مهمی، چون فعالسازی ظرفیت های روزآمد رسانه ای و توجه به تولید چندرسانه ای خبری و فعالیت بهینه تر در فضای مجازی، فعالسازی سالن عباس کیارستمی و پلاتوی این سالن و اجرای برنامه های مختلف، صیانت از دستاورد های بنیاد سینمایی فارابی با حضور موثر و جریان ساز در فضای رسانه ای، مشارکت در اطلاع رسانی جشنواره های برگزار گشته توسط بنیاد سینمایی فارابی، معرفی کارکرد و فعالیت همه واحد های بنیاد و تولیدات بنیاد سینمایی فارابی، احترام به شخصیت و تلاش های همکاران و کارشناسان بنیاد سینمایی فارابی، تکریم جامعه رسانه ای با جلب مشارکت و احترام مضاعف، تهیه و تولید مستند مصاحبه با مدیران و هنرمندان به مناسبت 37 سالگی بنیاد سینمایی فارابی و … به نقش محوری محمدرسول صادقی و همکارانش در روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی اشاره کرد و تحقق تحولات تدریجی و طی شدن این دوره گذار را مدیون تلاش های مبتکرانه صادقی دانست.

وی گفت: محمدرسول صادقی بی هیاهو و با اخلاق، در فضای کار حرفه ای خودش را اثبات کرده و در عرصه فرهنگ و رسانه، هر جا که بوده دوستان و دوست دارانش خاطرات خوبی از او به یاد دارند.

تابش خطاب به صادقی گفت: شاید از نظر فیزیکی از این مجموعه دور شوید، اما بنیاد سینمایی فارابی و عرصه فرهنگ و هنر خانه شماست و همیشه در جان و دل ما جای دارید.

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی از محمدرسول صادقی مدیر روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی طی پنج سال اخیر قدردانی و برای او در مسند جدیدش در کمیسیون ملی یونسکو آرزوی موفقیت کرد.

تابش همچنین در بخش دیگری از سخنان خود در مراسم تکریم و معارفه مدیران روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی گفت: از همکار و برادر عزیزم میلاد شکرخواه که مسئولیت روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی را در این موقعیت حساس پذیرفت، قدردانی می کنم. تجارب و تحصیلات میلاد شکرخواه، از او یک شخصیت قابل احترام، حرفه ای و دوست داشتنی ساخته است. در دوره چهارساله همکاری او با بنیاد فارابی، ما شاهد تحول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات بودیم. هویت جدید بنیاد سینمایی فارابی در فضای دیجیتال در این دوره سازماندهی شد و همچنان پازل هایش در حال تکمیل است که این دستاورد ها را مرهون برنامه ریزی آقای شکرخواه و همکارانش در مدیریت ICT بنیاد هستم چرا که با حضور او و اجرای برنامه های زیرساختی، در فارابی از نگاه خدمات محور به نگاه توسعه محور رسیده ایم.

مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در پایان سخنانش با اشاره به شاخصه ها و تخصص های شکرخواه از او خواست تا با توجه به تجاربش در مدرسه ملی سینما، جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان، مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد سینمایی فارابی و تحصیلاتش در مقطع دکترای مدیریت رسانه، نسبت به تداوم ایده هایش در ساماندهی، نوآوری و روزآمدی فعالیت ها در روابط عمومی بنیاد اهتمام کند.

در مراسم تکریم و معارفه مدیر سابق و جدید روابط عمومی بنیاد فارابی، حبیب ایل بیگی، رائد فریدزاده، سید مهدی سجادی، مسعود احمدیان، محسن شمس، جلیل اکبری صحت، علی افشار و سایر همکاران محمدرسول صادقی از زحمات او قدردانی و برای میلاد شکرخواه در مسئولیت جدید، آرزوی موفقیت کردند.

در این آیین مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی با اهدای لوح سپاس و هدایایی از خدمات پنج ساله محمدرسول صادقی قدردانی و در ادامه حکم انتصاب میلاد شکرخواه را به او اعطا کرد.

در متن حکم انتصاب شکرخواه چنین آمده است:

جناب آقای میلاد شکرخواه

مدیر محترم فناوری اطلاعات و ارتباطات بنیاد

با تقدیم سلام

با تقدیر و تشکر فراوان از مدیریت پرتلاش و مبتکرانه جناب آقای محمدرسول صادقی، نظر به شایستگی، توانایی و سوابق و خدمات موثر جنابعالی، به موجب این حکم با حفظ سمت، به عنوان سرپرست روابط عمومی بنیاد سینمایی فارابی منصوب می شوید.

اهتمام ویژه نسبت به انجام وظایف و مأموریت های محوله از جمله اطلاع رسانی و انعکاس شفاف و دقیق برنامه و فعالیت های بنیاد، تعامل سازنده با کلیه رسانه ها و فعالان عرصه سینما و همچنین ارتقای فرهنگ درون سازمانی بنیاد، از اهم مسئولیت های جنابعالی به شمار می آید. ان شاالله با توکل و جدیت، بهره گیری از دانش و تجربه صاحب نظران و همراهی معاونان، مدیران و همکاران بنیاد، این امر به نحو مطلوب تحقق و تداوم یابد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 تیر 1400 بروزرسانی: 9 تیر 1400 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1668

به "میلاد شکرخواه سرپرست روابط عمومی فارابی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلاد شکرخواه سرپرست روابط عمومی فارابی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید