نعیم آبادی: کره و ژاپن از اردوی اروپایی به جاکارتا آمدند

به گزارش مجله فضای وب، سرمربی تیم ملی گلبال ایران گفت: تیم های چین و ژاپن، دو سال در اردو حضور داشتند و از رقابت های جهانی سوئد، به جاکارتا آمده اند اما تیم ما تنها سه ماه در اردو بود و دیداری تدارکاتی را در این اردو برگزار نکرد.

نعیم آبادی: کره و ژاپن از اردوی اروپایی به جاکارتا آمدند

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله فضای وب به رقابت های پاراآسیایی 2018 جاکارتا، لیلا نعیم آبادی پس از پیروزی تیم ملی گلبال بانوان گفت: تیم تایلند از سال 2017 تا کنون پیشرفت زیادی داشته است اما ملی پوشان ما توانستند این تیم را مهار نمایند و در صندلی سوم آسیا قرار بگیرند.

او افزود: کسب این مقام راه را برای آینده گلبال بانوان باز کرد تا توجه بیشتری به تیم ما گردد و بتوانیم در دوره های بعدی در رده های بالاتری قرار بگیریم. تیم های چین و ژاپن، دو سال در اردو حضور داشتند و از رقابت های جهانی سوئد، به جاکارتا آمده اند اما تیم ما تنها سه ماه در اردو بود و دیداری تدارکاتی را در این اردو برگزار نکرد. با این وجود توانستیم صندلی سوم آسیا را به دست آوریم.

نعیم آبادی در مورد رفتار سرمربی تایلند در ثانیه های پایانی بازی گفت: سرمربی تایلند سعی می کرد با ایجاد وقفه در بازی، جریان دفاع ما را متوقف کند و بازی روانی را به نمایش بگذارد تا بازیکنان ما از نظر روحی آشفته شده و نتوانند از پیروزی خود دفاع نمایند اما با آرامشی که به تیم داده بودند، رفتار این مربی شایسته نبود و در نهایت این ما بودیم که توانستیم از سد تایلند عبور کنیم.

سرمربی تیم گلبال بانوان در نهایت افزود: زمانی که تیم عقب بود، با ایجاد تغییرات تاکتیکی توانستیم نتیجه را به نفع خودمان تغییر بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 5 اردیبهشت 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 67

به "نعیم آبادی: کره و ژاپن از اردوی اروپایی به جاکارتا آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نعیم آبادی: کره و ژاپن از اردوی اروپایی به جاکارتا آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید