آمریکا، اروپا را متهم به اشاعه کرونا ویروس کرد

به گزارش مجله فضای وب، فارس نوشت: مدیر مرکز مبارزه با بیماری ها در آمریکا روز سه شنبه گفت در حال حاضر اروپا مرکز انتشار کرونا شده است.

آمریکا، اروپا را متهم به اشاعه کرونا ویروس کرد

مدیر مرکز مبارزه با بیماری ها در آمریکا روز سه شنبه گفت که مرکز انتشار ویروس کرونا در حال حاضر اروپا بوده و این منطقه اکنون به چین جدید تبدیل شده است.

تمام کشورهای اتحادیه اروپا دستکم یک مورد ابتلا به ویروس کرونا را گزارش نموده اند و در میان این کشورها ایتالیا با ثبت 9172 مورد ابتلا و 463 مورد مرگ، بدترین شرایط را دارد.

روز سه شنبه مرگ ششمین نفر به ویروس کرونا در انگلیس اعلام شد. تا کنون 373 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده و خطوط هوایی انگلیس نیز تمامی پروازها به مقصد ایتالیا را لغو نموده است.

در فرانسه تعداد مبتلایان نیز به 1606 نفر رسیده و جان باختگان نیز به 30 نفر رسیدند. در اسپانیا نیز روز سه شنبه 5 نفر دیگر جان خود را از دست دادند تا تعداد قربانیان ویروس کرونا در این کشور به 35 نفر رسیده و تعداد مبتلایان به 1646 نفر برسد.

تعداد قربانیان ویروس کرونا در سوئیس نیز به 3 نفر رسیدند و تعداد مبتلایان نیز 497 نفر شدند. تعداد مبتلایان در هلند نیز به 382 نفر رسید و مبتلایان در سرزمین های اشغالی نیز به 50 نفر رسیدند.

310311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 831

به "آمریکا، اروپا را متهم به اشاعه کرونا ویروس کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا، اروپا را متهم به اشاعه کرونا ویروس کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید