بازنشسته می شوم اما همچنان در خدمت نظام خواهم بود

استاندار خراسان رضوی گفت: خانه و زندگی من در تهران است لذا از مشهد می روم ولی به زیارت مرقد علی موسی الرضا(ع) هر ماه خواهم آمد.

بازنشسته می شوم اما همچنان در خدمت نظام خواهم بود

به گزارش خبرنگاران، علیرضا رشیدیان امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه نشست شبکه جامع دانشگاه های و مراکز علمی خراسان رضوی که به منظور تقدیر از زحمات وی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار گردید، اظهار کرد: هر چند که بازنشسته می شوم اما همچنان در خدمت نظام و انقلاب خواهم بود، اما نه به عنوان استاندار، امیدواریم مردم عزیزمان در طول این مدت کوتاهی ها و کاستی ها را بر ما ببخشند.

استاندار خراسان رضوی اضافه نمود: بازنشستگی به معنای تعطیلی رسالت انسانی، دینی، اجتماعی و انقلابی نیست و ما همچنان در خدمت ملت خواهیم بود فقط جایمان را عوض می کنیم، همه ما باید احترام به قانون منع به کارگیری بازنشستگان را رعایت کنیم زیرا احترام به آن دلیل شرعی دارد و امیدواریم جزو عمل کنندگان به قانون باشیم.

وی اضافه نمود: من از ابتدای خدمتم در خراسان رضوی با مشارکت استانداران پیشین و اساتید 40 هدف را در حوزه های مختلف مشخص کردیم و در حین کار اهداف جدیدی نیز مشخص شد که اکنون می توان گفت هیچکدام را بی عمل نگذاشتیم و تمام مسئولان استان کوشش خود را کردند و توانستیم در اشتغال رتبه اول و در حوزه پژوهش رتبه های مطلوبی را کسب کنیم.

استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه آن چیزی که در انحرافات تاریخ بشریت شاهد هستیم ناشی از حرکت اشتباه و نگاه وارونه به حوزه دینی و مذهبی است، تاکید نمود: اگر کسی در آموزش خدا و پیامبر را نبیند و برعکس امر آن ها حرکت کند، مسیرش به زوال و گمراهی می انجامد.

رشیدیان افزود: انقلاب اسلامی با شعار کار برای خدا به میدان آمد و آن چیزی که نظام واقعا برای ملت آورد، خدمت عاشقانه و صادقانه به مردم بود. شهدای بزرگوار رجایی، بهشتی و شریعتی سیره اصیل انقلاب یعنی صداقت و کوشش برای اعتلای و پیشرفت ملک و ملت را در خود داشتند اما ما باید همیشه مراقب باشیم سرچشمه های اصیل انقلاب را گم نکنیم.

وی با اشاره به اینکه ما باید از تاریخ و گذشتگانمان درس بگیریم، اظهار داشت: ما همواره در انجام امور اجرایی درگیر یک مبارزه سنگین هستیم نه تنها از دشمنان خارجی ضربه می خوریم بلکه از دوستان نزدیک نیز ضربه می خوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بازنشسته می شوم اما همچنان در خدمت نظام خواهم بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازنشسته می شوم اما همچنان در خدمت نظام خواهم بود"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید