بخشی از تلگرام از ابتدای سال آینده پولی خواهد شد

به گزارش مجله فضای وب، پاول دروف در کانال تلگرامی خود اظهار داشت که میخواهد برای توسعه پیامرسان خود قابلیت های پولی جدیدی را معرفی کند.

بخشی از تلگرام از ابتدای سال آینده پولی خواهد شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران،پاول دروف، مدیر عامل تلگرام پس از پانصد میلیونی شدن تعداد کاربران پیامرسان مذکور پستی جدید در کانال خود منتشر کرد و از اقدامات این پیامرسان در آینده نوشت.

وی در پست تلگرامی خود اشاره نمود با افزایش تعداد کاربران هزینه های این پیامرسان برای انجام ارتقاهای سیستمی و ترافیکی افزایش پیدا می نماید در نتیجه این شبکه احتیاج دارد تا روش های خود برای تأمین هزینه های خود و درآمدزایی را تغییر دهد.

وی اضافه کرد برای حفظ کردن قابلیت های تلگرام و افزایش ویژگی ها آن ها سالانه به چندین میلیون دلار پشتوانه اقتصادی احتیاج دارند. پاول دروف گفت اکنون که تلگرام در مرز یک میلیاردی شدن کاربران قرار گرفته است دیگر نمی تواند هزینه های این شبکه اجتماعی را تقبل کند در نتیجه این بخش هایی از این پیامرسان به حالت پولی در خواهند آمد.

بخشی از تلگرام از ابتدای سال آینده پولی خواهد شد

پاول دروف در پست تلگرامی خود چند نکته را بیان کرد و نوشت: ما تمایلی نداریم تا مانند بنیان گذاران واتس اپ شرکت خود را به یک ابرقدرت بفروشیم چرا که تلگرام باید به صورت مستقل فعالیت کند. برای حفظ کیفیت فوق العاده برنامه ما احتیاج دارد تا در دستان شرکت های عظیم قرار نگیرد.

وی با اشاره بر این که تلگرام مدت 8 سال است که در بازار وجود دارد و توانسته همیشه کاربران را به سمت خود جذب کند گفت آن ها سعی دارند که این پیامرسان را برای مدتی طولانی فعال نگه دارند. پاول دروف در ادامه اعلام نمود برای آن که بتوانند اهداف خود در حفظ کیفیت را ادامه دهند این مجموعه از ابتدای سال میلادی آینده فرآیند خود برای درآمدزایی را شروع خواهد نمود.

بر اساس گفته های او تمامی قابلیت های کنونی تلگرام به صورت رایگان باقی خواهند ماند اما این شرکت سعی دارد ویژگی های مفیدی را نیز ارائه دهد و به وسیله آن ها درآمدزایی کند. تمرکز قابلیت های پولی تلگرام بر روی فرآیندهای شغلی و کسب وکار خواهد بود. کاربران در آینده قادر به خرید نسخه های پولی تلگرام خواهند بود و افرادی که این نسخه ها را خریداری نکرده باشند نیز از تبلیغات درون صفحات گفت وگو برخوردار نخواهند شد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 بهمن 1399 بروزرسانی: 8 بهمن 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1388

به "بخشی از تلگرام از ابتدای سال آینده پولی خواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بخشی از تلگرام از ابتدای سال آینده پولی خواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید