بیماری عجیب نفیسه روشن را لاغر کرد ! ، دعایش کنید !

به گزارش مجله فضای وب، به گزارش پیشنهاد ویژه، نفیسه روشن عکس و یادداشتی در فضای مجازی منتشر کرد که حواشی زیادی برای این بازیگر داشته است.

بیماری عجیب نفیسه روشن را لاغر کرد ! ، دعایش کنید !

نفیسه روشن بازیگر باتجربه سینما و تلوزیون است . نفیسه روشن در سریال ها و فیلم های زیادی ایفای نقش نموده است . او در فیلم های زیادی ایفای نقش نموده است . نفیسه روشن در تلوزیون سابقه کار با کارگردانان مطرحی را نیز دارد . او در مدت کوتاهی چهره شد . در سریال اغما و برادر نیز ایفای نقش نموده است . نفیسه روشن سابقه همبازی شدن با سام درخشانی و رضا رویگری را نیز دارد . نفیسه روشن در سریال های مناسبتی نیز ایفای نقش نموده است.

کاربران در فضای مجازی ادعا کردند نفیسه روشن دچار بیماری عجیبی شده که او را لاغر نموده است.

بیوگرافی نفیسه روشن بازیگر سینما

نام:نفیسه

نام خانوادگی :روشن

تاریخ تولد :1361/2/13

محل تولد :باغ صبا تهران

تحصیلات : کارشناسی حقوق دانشگاه ازاد اسلامی

تاهل :متاهل

سوابق هنری نفیسه روشن

شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال روزهای بیادماندنی به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست .اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس دلیل اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از خاتمه تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را توسعه داد. در پائیز سال 1382 در سریال بچه های خیابان به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال روزگار غریب را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید.

نفیسه روشن از آن گروه بازیگرانی محسوب می گردد که کم کم پله های ترقی را طی کرد و کارش را در عرصه بازیگری با تئاترهای دانش آموزی شروع کرد و به واسطه یکی از اقوام مادری اش برای بازی در سریال روزهای یادماندنی دعوت به کار شد او هر چند که قبل از سریال اغما در سریال های مختلف حضور داشت اما به واسطه آن سریال و نقش پری چهره شد.

تحصیلات و درس نفیسه روشن

در بیوگرافی نفیسه روشن آمده است : نفیسه روشن فارغ التحصیل رشته فقه و حقوق اسلامی در مقطع کارشناسی از دانشگاه آزاد اسلامی اسـت. نفیسه روشن در پاسخ بدلیل ادامه ندادن رشته تحصیلی و کار نکردن در آن زمینه می گوید: از همان کودکی علاقه بـه عرصه هنر داشتم اما پدرم همواره میگفت کـه بهتر اسـت مثل پزشک اصفهانی باشی. او یک پزشک و خواننده خوب اسـت.

می توانی یک وکیل خوب باشی و بازیگری را ادامه دهی ودر آن هم خوب باشی کـه اگر در بازیگری بـه مسئله ای برخوردی، یک تحصیلات آکادمیک از یک شغل دیگر را داشته باشی کـه بتوانی یک کار دیگر را هم انجام دهی. اما هیچوقت پیش نیامد کـه دو شغله بودن را حفظ کنم. حقوق، رشته ای اسـت کـه برای وکیل شدن یا قاضی بودن باید جذبه ای را داشته باشید.

اعتماد بـه نفس و روحیه محکمی کـه با چهار قطره اشک و آه و ناله دلت برای انها نسوزد. خوب قضاوت کنید و حق رابه کسی بدهید کـه واقعا سزاوارش هست. مـن این روحیه را نداشتم. در همان دوره کارورزی، دلم بحال مجرمی کـه گریه می کرد می سوخت! همان موقع بـه مـن گفتند کـه بـه درد این شغل نمیخورم. هنر لطافتی دارد کـه با روحیه مـن سازگار اسـت.

مـن بـه عشق، دوستی، مهربانی و معرفت اعتقاد دارم. خیلی وقت ها بـه طراحی، دکور یا حتی نقاشی فکر کردم اما بـه بازیگری کـه مهندس یا پزشک باشد، فکر نکردم. انها شغل هـای سختی اسـت کـه بـه خوبی میتواند درگیرت کند. اگر بخواهی متخصص خوبی باشی، بـه نظرم خیلی درگیر می شوید اما اگر صرفا گرفتن یک مدرک شرط باشد، هر مدرکی میتواند گوشه خانه بماند و خاک بخورد.

در بیوگرافی نفیسه روشن شروع فعالیت تلویزیونی او را می توان بازی در سریال روزهای بیادماندنی به کارگردانی همایون شهنواز در تابستان 1382 دانست . اشتغال به تحصیل در مقطع لیسانس دلیل اصلی کم کاری وی در این سالها بود ، اما پس از خاتمه تحصیلات دانشگاهی خود ، دامنه فعالیتش را توسعه داد.

در پائیز سال 1382 در سریال بچه های خیابان به کارگردانی همایون اسعدیان ایفای نقش کرد که این تجربه را یکی از بیادماندنی ترین کارهایش می داند .

نفیسه روشن بار دیگر در تلویزیون حضور یافته و سال 1383 در 22 سالگی در سریال تب سرد به کارگردانی علیرضا افخمی بازی نموده است. گرچه موفقیت این اثر نسبت به آثار شاخص بعدیش مانند سریال روزگار قریب، بیشتر نبود اما تجربه خوبی برای نفیسه روشن محسوب می گردد و همکاری با هنرمندانی همانند محسن زهتاب، شهرزاد عبدالمجید، مهدی سلوکی و سید شهاب حسینی را تجربه کرد.

پس از آن در پائیز 1383 ، پیشنهاد کیانوش عیاری برای حضور در سریال روزگار غریب را پذیرفت و به گروه عیاری پیوست تا برگ زرین دیگری بر افتخارات خود بیافزاید. وی همکاری با عیاری را یکی از ایده آل های خود می داند. بازی خوب و تجربه و آموخته هایش سبب شد تا پیشنهادات مختلفی از کارگردانان بنام تلویزیون و سینما دریافت کند.

نفیسه روشن از آن گروه بازیگرانی محسوب می گردد که کم کم پله های ترقی را طی کرد و کارش را در عرصه بازیگری با تئاترهای دانش آموزی شروع کرد و به واسطه یکی از اقوام مادری اش برای بازی در سریال روزهای یادماندنی دعوت به کار شد او هر چند که قبل از سریال اغما در سریال های مختلف حضور داشت اما به واسطه آن سریال و نقش پری چهره شد.نفیسه روشن با بازی در فیلم لازانیا بسیار معروف شد او در این فیلم با بازیگر معروف ارژنگ امیر فضلی ازدواج می نماید.

درخشش نفیسه روشن در بازی منحصر بفرد و تاثیرگذار در نقش پری تحسین منتقدان و مردم را برانگیخت و سبب تقدیر و تمجید از وی در مجامع مختلف هنری و دانشگاهی شد. پس از اغماء پیشنهادات متعددی به وی شد.نفیسه روشن در سال 1397 در 36 سالگی در سریال بچه مهندس نیز بازی نموده است. نفیسه روشن این بار با علی غفاری و محمدجواد کاسه ساز یعنی کارگردان سریال بچه مهندس و هنرمندانی چون بهناز جعفری، ساناز سعیدی، برزو ارجمند و عباس جمشیدی فر همکاری داشت.

منبع: رکنا
انتشار: 3 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 3 اردیبهشت 1401 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 2007

به "بیماری عجیب نفیسه روشن را لاغر کرد ! ، دعایش کنید !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیماری عجیب نفیسه روشن را لاغر کرد ! ، دعایش کنید !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید