تکلیف رامین رضاییان و پرسپولیس روشن شد

به گزارش مجله فضای وب، در شرایطی که آخرین دور از مذاکرات رامین رضاییان با باشگاه الدحیل برای جدایی و توافق دو طرفه در حال اجرا بود، باشگاه قطری رضایت نامه جدایی این مدافع راست سابق تیم ملی را صادر نکرد و او باید تا خاتمه این فصل در همان تیم السیلیه به کار خود ادامه دهد.

تکلیف رامین رضاییان و پرسپولیس روشن شد

بنا بر آنچه که امروز به رامین رضاییان گفته شده با توجه به اینکه او به عنوان بازیکن قرضی از الدحیل به السیلیه پیوسته، در جدایی از تیم سیلیه باید نظر باشگاه دحیل را لحاظ می نموده که با توجه سه جانبه نبودن این توافق، رضاییان باید در نیم فصل دوم لیگ ستارگان نیز کار را در باشگاه سیلیه کار را دنبال کند.

این در حالیست که رضاییان با یحیی گل محمدی مذاکراتی داشته و قصد او حضور در پرسپولیس در نیم فصل دوم بوده است. بعلاوه رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس نیز امروز با مدیربرنامه های این بازیکن برای امضای قرارداد با پرسپولیس به مذاکره و توافق ابتدایی دست یافته بود. با این حال این اتفاق اکنون رخ نداده و رضاییان باید نیم فصل دیگر را در قطر به بازی ادامه دهد.

رضاییان در نیم فصل اول لیگ قطر و ترکیب تیم السیلیه در پست های مختلفی به میدان رفت و حتی در هفته های پایانی نیم فصل به عنوان مهاجم در ترکیب آبی پوشان کار را دنبال کرد و اتفاقا نمایش های خوبی هم به جا گذاشت. اما از یک سو جایگاه این تیم در لیگ و احتمال سقوط آن ها و از سوی دیگر تصمیم سرمربی السیلیه به قصد استخدام بازیکن تازه باعث شد تا آن ها در پی قطع همکاری باشند. با این حال و با اتمام فصل نقل و انتقالاتی لیگ قطر مدیران السیلیه و الدحیل تصمیم به ادامه همکاری با رامین رضاییان گرفتند. اگر رضاییان امروز قرارداد خود را فسخ می کرد باشگاه الدحیل باید خسارت سنگینی را به این بازیکن ایرانی پرداخت می کرد که به این علت از تصمیم برای فسخ و دادن رضایت نامه صرفنظر نمایند.

این اتفاقات در نهایت باعث شد تا تصمیم رامین رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس نیز در شرایط کنونی منتفی و به مقطع دیگری (شاید ابتدای لیگ بیست و دوم) منتهی گردد و مدافع اسبق سرخ ها بار دیگر در بازگشت و پوشیدن پیراهن این تیم ناکام بماند.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 11 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 11 اردیبهشت 1401 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 2014

به "تکلیف رامین رضاییان و پرسپولیس روشن شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف رامین رضاییان و پرسپولیس روشن شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید