جاده های 11 استان برفی و بارانی است

به گزارش مجله فضای وب، مدیر مرکز مدیریت راه ها گفت: در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس و ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران محدوده احمدآباد وجود دارد.

جاده های 11 استان برفی و بارانی است

فارس: علی اکبر آشوری در تشریح آخرین شرایط ترافیکی جاده ها، گفت: بر اساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده های کشور باز است و تردد در آن ها به روال عادی جریان دارد.

کمترین ترافیک جاده ها بین ساعات 3 تا 4 صبح

مدیر مرکز مدیریت راه ها اعلام کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته در جاده ها بر اساس رصد آخرین اطلاعات حاصل از 2306 دستگاه ترددشمار فعال در جاده ها نسبت به روز قبل 1.4 درصد کاهش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 18.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ثبت 114 هزار تردد در آزادراه کرج-تهران

وی افزود: در شبانه روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران با 114 هزار و 399 تردد، آزادراه کرج-قزوین با 102 هزار و 498 تردد و آزادراه تهران-کرج با 97 هزار و 147 تردد ثبت شد.

کماکان 10 جاده مسدود داریم

آشوری گفت: در حال حاضر محور وازک-بلده در مازندران، محور سروآباد-پاوه، جاده پونل - خلخال، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، محور گنج نامه-تویسرکان و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود به دلیل نداشتن ایمنی کافی مسدود است.

مدیر مرکز مدیریت راه ها اظهار کرد: همچنین جاده شهداد-نهبندان، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور خرم آباد-پلدختر و محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

ترافیک سنگین در آزادراه های قزوین-کرج و ساوه-تهران

وی افزود: دوربین های نظارت تصویری در حال حاضر تردد روان در محورهای هراز، کندوان و فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت در جهت رفت و برگشت نشان می دهد.

آشوری با اشاره به بروز ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج حدفاصل استاندارد تا پل فردیس، از بروز ترافیک سنگین در آزادراه ساوه - تهران محدوده احمدآباد اطلاع داد.

برف و باران در جاده های 11 استان

مدیر مرکز مدیریت راه ها با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم، افزود: در حال حاضر بارش برف و باران در بعضی از محورهای استان های آذربایجان غربی ، چهارمحال و بختیاری ، همدان ، لرستان و مرکزی گزارش شده است.

وی از بارش باران در بعضی از محورهای استان های اردبیل ، آذربایجان شرقی ، قزوین ، اصفهان ، کهگیلویه و بویراحمد و سمنان اطلاع داد.

آشوری از راننده های جاده های کوهستانی و برف گیر خواست، حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ به همراه داشته باشند و پیش از رسیدن به جاده های برفی زنجیرچرخ را نصب نمایند.

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 6 بهمن 1399 بروزرسانی: 6 بهمن 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1384

به "جاده های 11 استان برفی و بارانی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جاده های 11 استان برفی و بارانی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید