جزئیات رای میلیاردی فیفا در خصوص اختلاف برانکو و باشگاه پرسپولیس

به گزارش مجله فضای وب، کمیته مشخص شرایط فیفا امروز رای 5 صفحه ای خود درباره شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس را به باشگاه ارسال کرد. در این رای تاکید شده است که کمیته مشخص شرایط بخشی از شکایت برانکو را پذیرفته و باشگاه پرسپولیس می بایست 1 میلیون و 55 هزار یورو به اضافه پنج درصد سود سالیانه را پرداخت کند.

جزئیات رای میلیاردی فیفا در خصوص اختلاف برانکو و باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس 30 روز فرصت دارد تا این مبلغ را پرداخت کند و چنانچه این بدهی پرداخت نشود پرونده برای تصمیم گیری به کمیته انضباطی فیفا ارسال خواهد شد. سود پنج درصدی سالانه از روز نوزده جون 2019 تا روز پرداخت بدهی محاسبه خواهد شد.

کمیته مشخص شرایط هر گونه شکایت دیگری را برای برانکو مردود دانسته و باشگاه پرسپولیس 20 هزار فرانک و برانکو هم 5 هزار فرانک سوییس بابت هزینه دادرسی به فیفا بپردازند.

باشگاه پرسپولیس 10 روز مهلت دارد که توضیحات کامل رای را درخواست کند و البته پذیرش آن منوط به پرداخت 20 هزار فرانک سوئیس بابت هزینه دادرسی در مهلتی 20 روزه است.

فیفا رای پرونده ایگور پانادیچ را هم صادر نموده اما هنوز رای پرونده شکایت زلاتکو و مارکو استیلینوویچ را صادر ننموده است.

فیفا در پرونده پانادیچ پرسپولیس را به پرداخت 76 هزار و 480 یورو بابت قرارداد به اضافه سود سالیانه محکوم نموده است و همچنین باشگاه باید 86 هزار یوروی دیگر بابت غرامت به ایشان بپردازد که به نظر می رسد بابت غرامت مابه التفاوت قرارداد الاهلی با قرارداد فصل جاری وی با پرسپولیس باشد.

برانکو در شکایت خود مبلغ یک میلیون و 720 هزار یورو مطالبه نموده بود که در نهایت فیفا به پرداخت 1 میلیون و 55 هزار یورو به برانکو رای داده است. بخشی از مبلغ درخواستی برانکو در شکایت به فیفا شامل مطالبات قرارداد فصل قبل و مالیات قراردادش در کرواسی بوده که فیفا با پرداخت کل آن موافقت ننموده است. باشگاه پرسپولیس بابت فسخ یکطرفه قرارداد فصل جاری هنوز شکایتی از برانکو و دستیارانش در فیفا طرح ننموده است.

هزینه دادرسی پرونده پانادیچ نیز 20 هزار فرانک است که پرسپولیس باید 15 هزار و پانادیچ 5 هزار فرانک به فیفا پرداخت نمایند. باشگاه پرسپولیس در پرونده برانکو و پانادیچ در مهلت مقرر و پس از درخواست مشروح حکم از حق تجدید نظر خواهی و ارجاع پرونده به استیناف را دارد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 821

به "جزئیات رای میلیاردی فیفا در خصوص اختلاف برانکو و باشگاه پرسپولیس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات رای میلیاردی فیفا در خصوص اختلاف برانکو و باشگاه پرسپولیس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید