سرمایه گذاری 355 میلیون دلاری گلنکور برای تمدید عمر دارایی های مس استرالیایی

به گزارش مجله فضای وب، گلنکور، غول معدنکاری و کالاهای معدنی، گفت: این شرکت حدود 355 میلیون دلار برای تمدید عمر کارخانه ذوب و پالایشگاه مس خود در ایالت کوئینزلند استرالیا برای پس از 2022 سرمایه گذاری می کند.

سرمایه گذاری 355 میلیون دلاری گلنکور برای تمدید عمر دارایی های مس استرالیایی

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از مس پرس، این تصمیم در پی توافقنامه ای با دولت ایالت یاد شده ، که در حال تدارک یک مشوق یک باره به عنوان بخشی از طرح بازیافت کوئینزلند شمالی اش است، اتخاذ می شود.

به گزارش ماینینگ، گلنکور گفت قرار است مبلغ حمایتی افشاء نشده دولت برای کمک به شرکت در جهت کاهش هزینه های منفی سر پا نگه داشتن دارایی های فوق الذکر استفاده شود.

گلنکور اضافه کرد هر دو کارخانه ذوب در مونت ایسا و پالایشگاه در تاونسویل هزینه های ثابت بالایی دارند و به سختی در تلاش اند تا رقابت بین المللی شان را حفظ کنند. این بسته حمایتی اجازه خواهد داد تا آستر آجری کارخانه ذوب مونت ایسا در شمال غربی ایالت کوئینزلند در اواخر سال آینده تعویض شود، عملیاتی که هر چهار سال یک بار انجام می گیرد.

بسته حمایتی دولت همچنین مستقیماً ثبات شغلی 570 کارگر ذوب و پالایشگاه را حفظ می کند، و هزار شغل غیر مستقیم را در طول دو سال آینده ایجاد می کند.

گلنکور گفت: مطالعات بیشتری را برای بررسی امکان سنجی مالیبازیافت بزرگ-مقیاس یا ذوب متعارف در آینده به انجام خواهد رساند. دولت ایالت کوئینزلند به عنوان بخشی از یک بسته مالی 5.7 بیلیون دلاری همچنین 36 میلیون دلار را صرف افزایش ظرفیت خط آهن مونت ایسا بین استان سرشار از مواد معدنی واقع در شمال غربی این ایالت و تاونسویل، که بزرگترین بندر آن است، خواهد کرد. مجتمع معادن مونت ایسا دومین تولید کننده بزرگ مس استرالیاست.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 30 آبان 1399 بروزرسانی: 30 آبان 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1255

به "سرمایه گذاری 355 میلیون دلاری گلنکور برای تمدید عمر دارایی های مس استرالیایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمایه گذاری 355 میلیون دلاری گلنکور برای تمدید عمر دارایی های مس استرالیایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید