شاکی ناشناس کوین اسپیسی قبل از برگزاری محاکمه به شکل ناگهانی درگذشت

به گزارش مجله فضای وب، آی سینما: در حالی که دو پرونده شکایت از کوین اسپیسی برای آزار جنسی طی ماه های اخیر مختومه اعلام شد، رسانه های آمریکایی خبر دادند یکی از شاکیان این بازیگر مشهور که یک ماساژور درمانگر بود، به شکل ناگهانی از دنیا رفته است.

شاکی ناشناس کوین اسپیسی قبل از برگزاری محاکمه به شکل ناگهانی درگذشت

هویت این شاکی به درخواست خودش هیچوقت فاش نشد و به همین دلیل نام مستعار جان دو (به معنای ناشناس) برای او به کار می رفت. این مرد که سپتامبر سال گذشته از اسپیسی شکایت کرد، ادعا می کرد دو سال قبل از آن در جریان یک جلسه ماساژ در خانه ای در مالیبو مورد آزار جنسی بازیگر برنده اسکار قرار گرفته بود.

در ماه می امسال یک قاضی فدرال در ایالت کالیفرنیا پرونده را به جریان انداخت، هرچند که اسپیسی و وکلایش به مخفی نگه داشتن هویت شاکی معترض بودند.

حالا در حالی که فقط یک ماه از توافق طرفین دعوی حقوقی برای رسیدگی به آن می گذرد و پیش بینی می شد محاکمه ای به مدت هفت تا یازده روز برگزار شود، وکیل شاکی به اسپیسی خبر داد که این مرد ناشناس اخیرا درگذشت.

این یکی از مهم ترین پرونده های آزار جنسی کوین اسپیسی بود. او متهم به آزار جنسی چندین نفر شده، اما وکلای این شاکی ناشناس دو ماساژور دیگر را هم به دادگاه معرفی کرده بودند که ادعای مشابهی داشتند و نگرانی خود از فاش شدن هویت شان به وسیله رسانه ها را اعلام کرده بودند.

با مرگ این شاکی، وارثان او می توانند شکایت از کوین اسپیسی را دنبال کنند، اما احتمال دارد هویت او به دستور یک قاضی دیگر فاش شود. از سوی دیگر مرگ او عملا مهم ترین شاهد پرونده را حذف کرده و شاید دیگر امکان اثبات ادعای حمله و آزار جنسی وجود نداشته باشد.

وکیل این شاکی در بیانیه ای که در اختیار هالیوود ریپورتر گذاشته با تایید مرگ موکلش نوشته این اتفاق چنان خانواده اش را دچار بهت کرده که هنوز نتوانسته اند مراسم خاکسپاری و ترحیم را برگزار کنند.

9417

منبع: آی سینما
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 378

به "شاکی ناشناس کوین اسپیسی قبل از برگزاری محاکمه به شکل ناگهانی درگذشت" امتیاز دهید

1 کاربر به "شاکی ناشناس کوین اسپیسی قبل از برگزاری محاکمه به شکل ناگهانی درگذشت" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شاکی ناشناس کوین اسپیسی قبل از برگزاری محاکمه به شکل ناگهانی درگذشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید