شهر جهانی یزد، میزبان هیئت تورگردانان مجارستان

به گزارش مجله فضای وب، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی استان یزد از سفر گروه 14 نفری از تورگردانان باسابقه کشور مجارستان به استان یزد و بازدید از جاذبه های فرهنگی و گردشگری این استان اطلاع داد.

شهر جهانی یزد، میزبان هیئت تورگردانان مجارستان

به گزارش مجله فضای وب به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، هما خورشیدی، ضمن اعلام این خبر گفت: این گروه با همکاری سفارت ایران در مجارستان و نمایندگی وزارت امور خارجه یزد در سفر خود به استانهای مثلث طلایی گردشگری، در نشست های تخصصی با فعالین گردشگری شرکت کردند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی یزد در ادامه با بیان اینکه مدیران بعضی تاسیسات گردشگری، شهرداری و اتاق بازرگانی یزد مسئولیت میزبانی این گروه را برعهده داشتند، اضافه نمود: مسجد جامع یزد، بافت تاریخی، باغ دولت آباد، آتشکده، دخمه زرتشتیان و کویر یزد از جاذبه های گردشگری و تاریخی بود که این گروه در سفر خود به یزد از آنها بازدید کردند.

این گروه جلساتی با شهرداری، اعضای شورای شهر، اعضای کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی یزد و بخش خصوصی گردشگری داشتند که پکیج تورهای یزد، قطار گردشگری و برقراری مجدد فعالیت آن از جمله مباحث مطرح شد در این جلسات بود.

منبع: میراث آریا
انتشار: 28 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 277

به "شهر جهانی یزد، میزبان هیئت تورگردانان مجارستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهر جهانی یزد، میزبان هیئت تورگردانان مجارستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید