عرضه اینترنتی گوشت قرمز منتفی شد؟!

به گزارش مجله فضای وب، در حالی که چند روزی است اخباری مبنی بر توزیع گوشت به صورت اینترنتی مطرح می گردد، پیگیری ها حاکی از احتمال بالای منتفی شدن این روش عرضه گوشت تنظیم بازاری و جایگزین شدن روشی دیگری به جای آن است.

عرضه اینترنتی گوشت قرمز منتفی شد؟!

به گزارش مجله فضای وب، طی روزهای گذشته بعضی از رسانه ها به نقل از مسئولان شرکت پشتیبانی امور دام از فروش و توزیع گوشت قرمز تنظیم بازاری به صورت اینترنتی و آنلاین خبر می دادند تا مردم مجبور نباشند برای آن صف تشکیل دهند و ساعت ها به انتظار بنشینند.

مدیرکل شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران با اعلام اینکه از (امروز) پنج شنبه فروش گوشت های تنظیم بازاری در دو فروشگاه اینترنتی شروع می گردد، گفته بود: این دو فروشگاه اینترنتی محصولات مورد احتیاج مردم را بر اساس هر کد پستی برای هر خانوار، درب منزل تحویل می دهند.

اما پیگیری ها برای انتشار جزئیات این طرح خبر از احتمال منتفی شدن فروش و عرضه اینترنتی گوشت می دهد چرا که یک منبع مطلع در وزارت جهاد کشاورزی در این باره به مجله فضای وب گفت: از همان روزی که این خبر منتشر شد، هنوز هیچ چیز قطعی نشده بود و احتمال منتفی شدن آن می رفت چرا که چنین بسترها و زیرساخت هایی برای عرضه اینترنتی گوشت قرمز آن هم در این حجم و گستردگی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه تنها شیوه عرضه که همان فروش و توزیع اینترنتی، درباره گوشت قرمز تنظیم بازاری منتفی شده است، اضافه نمود: برآورد های بسیاری مطرح می گردد تا بتوان طرحی بهتر پیشنهاد داد که مردم در صف های طولانی برای دریافت گوشت قرمز منتظر نمانند چون در شأن آنها نیست و از سوی دیگر نیز با همین هدف به دنبال راهکاری بهتر بودیم.

این منبع مطلع ادامه داد: در صدد ارائه روش و راهکاری بهتر برای رساندن این کالای اساسی و مورد احتیاج به مردم هستیم که البته تا چند روز آینده ابلاغ خواهد شد و یکی از آن روش ها توزیع در جوامع هدفی است واقعاً به این یارانه دولتی احتیاج دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 145

به "عرضه اینترنتی گوشت قرمز منتفی شد؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عرضه اینترنتی گوشت قرمز منتفی شد؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید