لوله کاروگیت - کارخانه لوله کاروگیت با قیمت لوله کاروگیت

به گزارش مجله فضای وب، کارخانه ناب زیست فراوری کننده لوله کاروگیت در کشور : لوله کاروگیت بعنوان پرکاربردترین لوله پلی اتیلن فاضلابی برای مصارف مختلف اعم از جمع آوری و انتقال فاضلاب خانگی، صنعتی، شهری و زهکشی همچنین بمظور استفاده جهت ایجاد غلاف دور شیرهای اتوماتیک، قالب های بتن ریزی زیر جاده جهت احداث پل، شوتینگ های زباله و جویهای آب مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله کاروگیت - کارخانه لوله کاروگیت با قیمت لوله کاروگیت

جهت دریافت خدمات اجرای اجرای بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

لوله های کاروگیت پلی اتیلنی بسته به نوع طراحی دارای مقاومت مناسب برای تحمل نیروهای وارده استاتیکی و دینامیکی می باشند.

لوله های دوجداره پلی اتیلن که در جامعه مهندسین به آنها لوله های فاضلابی کاروگیت دار گفته می شوند به علت وزن پایین، عدم خوردگی در مقابل مواد اسیدی و قلیایی،مقاومت در مقابل انواع مواد شیمیایی، قیمت مناسب وهمچنین هزینه نصب پایین، بیشترین سهم را در پروژه های جمع آوری و انتقال فاضلاب شهری در مقایسه با لوله پلیکا, لوله های بتنی, لوله های جی آر پی دارند.

عموماً لوله های کاروگیت دو بارزه اصلی دارند اول مقاومت مکانیکی و دوم قطر داخلی این لوله ها.

لوله های دوجداره کاروگیت از دو لایه خارجی موجدار یا کنگره دار و داخلی صاف و صیقلی عموما دارای مستربچ از نوع پلی اتیلن - پلی اتیلن تشکیل شده اند و مواد اولیه مورد استفاده جهت فراوری در کارخانه لوله کاروگیت باید از پلی اتیلن EX3 با گرید HDPE80 با جریان mfi یکسان و گونه های مناسب پلی اتیلن pipegrade و از نوع pe 80 باشد.

لوله کاروگیت فراوریی شرکت ناب زیست بعنوان فراوری نماینده بزرگترین سایز لوله کاروگیت در کشور دارای مشخصات زیر می باشند.

مشخصات کیفی لوله های کاروگیت مربوط به کنترل ابعاد و مقاومت حلقوی باید طبق استاندارد DIN16961-2 باشد.

سایر مشخصات آزمون های مربوط به لوله کاروگیت باید طبق استاندارد EN13476 باشد.

اتصالات لوله های کاروگیت پلی اتیلن می بایستی طبق استاندارد هایDIN16961-2 | EN13476| ASTM-849 باشد.

داخل لوله های کاروگیت باید کاملا صاف و دارای پوشش زرد رنگ باشد و همچنین دارای ضخامت کافی برای استفاده از سیستم تحت فشار برخوردار باشد.

سطح داخلی و خارجی لوله باید فاقد هرگونه سوراخ و شیار و ناهمواری غیر متعارف باشد.

حالت تیزی و برندی انتهای لوله که پس از برش تیز هستند باید به صورت صاف در بیاید.

مقاومت حلقوی لوله کاروگیت حداقل SR24=31/5 KN/M2باشد.

لوله کاروگیت از مواد اولیه ای فراوری می گردد که سطح داخلی و خارجی آن طبق استاندارد ISIRI7174باشد.

در داخل لوله باید از مواد غیر مشکی استفاده گردد و باید 4 درصد مواد آنتی یو وی استفاده گردد.

جهت فراوری لایه های داخلی و خارجی لوله کاروگیت استفاده از مواد معدنی در مواد اولیه لوله مجاز نمی باشد.

برای فراوری لوله کاروگیت نباید از هیچگونه مواد بازیافتی استفاده گردد.

سایر لوله های فراوریی شرکت ناب زیست :

قیمت لوله پلی اتیلن

لوله پلیکا

نصب و اتصال لوله کاروگیت به چه شکل هست ؟ قطعات لوله کاروگیت با راه های گوناگونی به هم وصل می گردند. بعضی از لوله کاروگیت ها با وسایلی با نام اتصالات ته لوله در هر دو قسمت انتهای لوله وصل می گردند که کوپلر نامیده میگردد و بعضا در قیمت لوله لحاظ می گردد. قطعات با یک گسکت یا واشر با یکدیگر جفت و محکم میگرند تا لوله آب بندی گردد که واشر ها ازجنس E.P.D.M یا پی وی سی درست می شوند . قطعات لوله را هم میتوان با استفاده از باندهای کوپلینگ بهمراه با گسکت یا بدون آن به یکدیگر متصب نمود . لوله های کاروگیت را میتوان در ابعاد مختلف فراوری و بصورت طاقهای در مکان نصب تحویل داد؛ تنها در صورت احتیاج قطعات بریده میشوند تا تعداد اتصالات به حداقل برسد. مثلا لوله 12 متری را می توان به راحتی با تریلی حمل کرد و تعداد اتصالات کم میگردد. در واقع زمانی شما بعنوان خریدار لوله 6 متری خرید می کنید حمل با ماشین تک و جفت صورت میگیرد که قیمت کمتر می گردد اما در عوض قیمت اتصالات زیاد می گردد. در انتخاب لوله کاروگیت 6 متری یا 12 متری این نکته حائز اهمیت است که حالت به صرفه ما بین دو متغییر قیمت حمل و جابجایی و هزینه نصب انتخاب گردد. استفاده از این نوع لوله برای زهکشی سطحی با استفاده از لوله منفذ دار انجام پذیرفته . سوراخ ها به روان آب ها اجازه می دهند تا به خاک های اطراف نفوذ نمایند. برای جلوگیری از مزاحمت خاک، لوله کاروگیت ممکن است با یک پارچه مشبک پوشانده گردد و یا شن و ماسه دانه بندی شده استفاده کرد ، که به مایع امکان می دهد تا از لوله کاروگیت زهکشی خارج گردد اما مانع از وارد شدن خاک و آوار می گردد. لوله های کاروگیت را هم می توان بصورت دستی با دریل و فرز و هم می توان بصورت کارخانه ای شیار دار کرد، که بنابر مصرف تعداد شیار ها متغیر است. برای سفارش با شرکت ناب زیست تماس بگیرید .

لوله های کاروگیت در سایز و ابعادهای گوناگونی به دو نوع لوله کاروگیت و لوله اسپیرال کاروگیت فراوری میگردد که در واقع فقط شیوه فراوری متفاوت است بدین گونه که در فراوری لوله های کاروگیت مواد پلی اتیلنPE به صورت یک تکه قالبگیری و پرس میگردد اما در فراوری لوله های اسپیرال کاروگیت شیوه و روش فراوری بسیار متفاوت است . در این روش پروفیل روی لوله توسط اکسترودری که پروفیل لوله را فراوری میکند پس از سرد شدن و گذشتن از آب سرد داخل وان خنک شده و به تدریج به صورت مارپیچ رول میگردد و توسط یکسرس فعل و انفعالات به یکدیگر چسبانده میگردد .این نوع روش فراوری باعٍ میگردد که استحکام لوله فوق العاده بالا برود و دوام و عمر و ماندگاری بالایی داشته باشد . پس از چسبیدن لایه داخلیه لوله اسپیرال کاروگیت که به رنگ زرد میباشد به جداره داخلیه لوله و روی پروفیلها مینشیند و توسط قلتکهای تعریف شده با فشار زیاد بر روی لوله چسبانده میگردد . این لوله ها معمولا در سایزهای بالا یعنی از سایز 1000 الی 2500 فراوری میگردند .

سایزهای لوله های کاروگیت و اسپیرال کاروگیت عبارتند از : سایز لوله های کاروگیت و اسپیرال کاروگیت با فشار حلقوی 16 کیلو نیوتن ,31.5 کیلو نیوتن ,64 کیلو نیوتن لوله کاروگیت 110 میلیمتر, لوله کاروگیت 125 میلیمتر, لوله کاروگیت 160 میلیمتر, لوله کاروگیت 200 میلیمتر, لوله کاروگیت 250 میلیمتر, لوله کاروگیت 315 میلیمتر, لوله کاروگیت 400 میلیمتر, لوله کاروگیت 500 میلیمتر, لوله کاروگیت 600 میلیمتر, لوله کاروگیت 700 میلیمتر, لوله کاروگیت 800 میلیمتر ,لوله کاروگیت 900 میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت 1000 میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت 1200 میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت 1400 میلیمتر,لوله اسپیرال کاروگیت 1600 میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت 1800 میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت 2000 میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت 2400میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت 2500 میلیمتر, لوله اسپیرال کاروگیت 3000 میلیمتر

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص لوله کاروگیت به وب سایت شرکت ناب زیست مراجعه کنید .

لوله کاروگیت 110 میلیمتر : بیشترین مصرف در فاضلاب خانگی و غلاف دور کابل برق را دارد .

لوله کاروگیت 125 : بیشترین مصرف در فاضلاب خانگی زیر کانیو های شهری و غلاف دور کابل برق را دارد .

لوله کاروگیت 160 میلیمتر: مورد استفاده در فاضلاب های مجتمع ها و فاضلاب شهری، لوله زهکشی و زیر کانیوهای شهری

لوله کاروگیت 200 : پرمصرف ترین سایز لوله کاروگیت جهت فاضلاب رو زهکشی و غلاف دور لوله و کابل و قطعات یک متری برای محافظت از شیر آلات در آبیاری قطره ای

لوله کاروگیت 250 : بعد از سایز 200 جز پرمصرف ها در شبکه فاضلاب و زهکشی

لوله کاروگیت 315 میلیمتر: استفاده در شبکه های فاضلاب شهری و فاضلاب مجتمع ها و بیمارستانها و لوله زهکشی لوله کاروگیت 400 : برای فاضلاب های شهری و روستایی و هندهول ها و شبکه زهکشی

لوله کاروگیت 500: استفاده در فاضلاب های شهری، جمع آوری آبهای سطحی و دریچه های دسترسی که ارتفاع و شبکه های زهکشی

لوله کاروگیت 600 میلیمتر : برای شبکه های جمع آوری فاضلاب و آبهای سطحی و منهول مخزن ها و سپتیک تانک های پلی اتیلنی و چربیگیر

لوله کاروگیت 700 : از سایزهای کم مصرف کاروگیت استفاده در فاضلاب

لوله کاروگیت 800 : قابل استفاده در شبکه اصلی فاضلاب و منهول ها و لوله های زهکشی و انتقال آب رودخانه ها بصورت ثقلی

لوله کاروگیت 900 میلیمتر: برای شبکه های فاضلاب اصلی و دیواره چاه ها و منهول های دوجداره و انتقال آب بصورت ثقلی

لوله کاروگیت 1000 : جهت استفاده در شبکه های فاضلاب اصلی و دیواره چاه ها , پل سازی و برای راههای اصلی فاضلاب و منهول های تکداره و دوجداره و انتقال آب بصورت ثقلی

لوله کاروگیت ارزان به لوله ای گفته می گردد که از ان برای مصارفی همچون ساخت مخزن کاروگیت ، ساخت مخزن اسید سولفوریک و کلریدریک همچنین قالب احداث پل استفاده می گردد

لیست قیمت بروز لوله کاروگیت در مقاومت استاندارد 31.5 کیلو نیوتن بر متر مربع بر اساس وزن هر متر این لوله ها معین می گردد. همچنین وجود یا عدم وجود کوپلر و واشر بهنگام فراوری در کارخانه عاملی تاثیر گذار در قیمت خواهد بود.

قیمت بعضی از لوله های کاروگیت پر کاربرد ناب زیست عبارتند از :

سایز 600 هر متر طول در این تاریخ : 275 هزارتومان

لوله کاروگیت سایز 800 هر متر طول 490 هزار تومان

لوله کاروگیت 1000 هر متر 860.000 نومان

شرکت ناب زیست بزرگترین فراوری نماینده لوله کاروگیت در خاورمیانه ، برای خرید و سفارش لوله کاروگیت وارد وب سایت ناب زیست شوید و با کارشناسان ما در تماس باشید .

آدرس وب سایت : www.naabzist.com و www.naabzist.net

شماره تماس : 02188721092 - 09126147685

منبع: یک پزشک
انتشار: 5 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 708

به "لوله کاروگیت - کارخانه لوله کاروگیت با قیمت لوله کاروگیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوله کاروگیت - کارخانه لوله کاروگیت با قیمت لوله کاروگیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید