مهدوی کیای دوم تو بودی؟

به گزارش مجله فضای وب، عمده جمع بندی ها این است که پیش از آغاز فصل جلال حسینی و امید عالیشاه از سوی گل محمدی در فهرست مازاد قرار گرفتند. باورنکردنی است اما فرض کنید اگر جلال می رفت امروز چه بر سر خط دفاع پرسپولیس می آمد. گل محمدی پیش تر با رفتار عجیبش در قبال مهدی مهدوی کیا یک شگفتی در فوتبال ایران خلق کرد. گویا بنا بود جلال حسینی شوک دوم یحیی باشد اما به خیر گذشت.

مهدوی کیای دوم تو بودی؟

به گزارش خبرنگاران، روزنامه دنیای اقتصاد نوشت: رنج نامه چند هزار کلمه ای مهدی رسول پناه، عضو مستعفی هیات مدیره پرسپولیس نکات پرشمار زیادی داشت که یکی از آنها بیش از بقیه مورد توجه رسانه ها و طرفداران قرار گرفته است. رسول پناه گفته یحیی گل محمدی نام سه بازیکن با سابقه این تیم را در لیست مازادش قرار داده بود اما باشگاه به زحمت نظر سرمربی را تغییر داد. بعد هم دو نفر از این جمع در ترکیب اصلی بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا برابر اولسان هیوندای به طور ثابت به میدان رفتند.

نام 11 بازیکن اصلی سرخ ها در آن مسابقه به این توضیح است: حامد لک، جلال حسینی، کنعانی زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، نوراللهی، بشار، میلاد سرلک، سیامک نعمتی، عبدی و عالیشاه. از این جمع سه نفر یعنی لک، سرلک و آقایی جزو خریدهای جدید بودند و مازاد شدن آنها اصلا نمی تواند موضوعیت داشته باشد. نعمتی هم که قبل از فینال قراردادش را تمدید کرد. کنعانی، نوراللهی و عبدی هم منطقا نمی توانند جزو بازیکنان مازاد اعلام شده از سوی یحیی باشند. در نتیجه تنها سه بازیکن باقی می مانند؛ جلال حسینی، مهدی شیری و امید عالیشاه.

با توجه به این که پرسپولیس سال جاری دفاع راست تخصصی دیگری نداشته، بعید است شیری مازاد اعلام شده باشد. بنابراین عمده جمع بندی ها این است که پیش از آغاز فصل جلال حسینی و امید عالیشاه از سوی گل محمدی در فهرست مازاد قرار گرفتند. باورنکردنی است اما فرض کنید اگر جلال می رفت امروز چه بر سر خط دفاع پرسپولیس می آمد. گل محمدی پیش تر با رفتار عجیبش در قبال مهدی مهدوی کیا یک شگفتی در فوتبال ایران خلق کرد. گویا بنا بود جلال حسینی شوک دوم یحیی باشد اما به خیر گذشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 اسفند 1399 بروزرسانی: 18 اسفند 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 1468

به "مهدوی کیای دوم تو بودی؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدوی کیای دوم تو بودی؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید