خاتمه کالدرون در پرسپولیس؟ ، دستیاران اسپانیایی رفتند

به گزارش مجله فضای وب، کالدرون با توجه به اجرایی نشدن شرط ها و پرداخت نشدن مطالباتش شاید دیگر به تهران برنگردد.

خاتمه کالدرون در پرسپولیس؟ ، دستیاران اسپانیایی رفتند

با تور اسپانیا بهار 99 از سرزمین جشن و موسیقی دیدن کنید. به بارسلون و مادرید سری بزنیم و از جزایر قناری و ایبیزا دیدن کنیم.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، گابریل کالدرون پس از ملاقات پرسپولیس برابر نساجی مازندران، برای گذراندن تعطیلات راهی کشورش شد اما پیش از ترک تهران شرط هایی را بیان کرد و گفت که برای ادامه همکاری این شرط ها باید اجرایی گردد.

یکی از مهمترین خواسته های کالدرون پرداخت مطالباتش بود که در این زمینه باشگاه پرسپولیس پیروز نشده حتی قسط اول او را تسویه کند. از طرف دیگر برگزاری اردو در قطر، جذب چهار بازیکن و پرداخت مطالبات بازیکنان از دیگر شرط هایی مربی آرژانتینی برای ادامه همکاری با باشگاه پرسپولیس بود. با این حال محمد حسن انصاری فرد و همکارانش طی هفته های اخیر نتوانستند هیچ یک از این شرط ها را اجرایی نمایند تا احتمال جدایی کالدرون از پرسپولیس هر روز بیشتر گردد.

کالدرون اول ژانویه (11دی) با ارسال نامه رسمی به باشگاه پرسپولیس رسما اعلام نموده است که به خاطر عمل نکردن باشگاه به تعهداتش حالا میتواند یک طرفه قرارداد خود را فسخ کند که در این صورت کل دستمزد یک سالش را نیز باید دریافت کند.

زمانی که کالدرون قصد ترک تهران را داشت، باشگاه پرسپولیس با تهیه بلیت رفت وبرگشت از جهت دوحه امیدوار بود تا سرمربی تیمش پس از گذراندن تعطیلات به تهران برگردد اما با توجه به مسائل موجود حالا معین نیست، سرمربی پرسپولیس برای رسیدن به تهران امشب راهی فرودگاه بوئنوس آیرس خواهد شد یا خیر.

مطابق بلیتی که در جهت برگشت برای کالدرون تهیه شده، این مربی باید با پرواز ساعت 23:15 به وقت محلی (5:45 بامداد پنجشنبه به وقت تهران) بوئنوس آیرس را به مقصد دوحه ترک کند و در ادامه با پرواز ساعت 00:55 به وقت محلی (01:25 بامداد آدینه) از دوحه راهی تهران گردد.

در سرانجام نکته ای که می توند کلید مساله باشد و تا حدودی فضا را روشن کند این است که بر اساس پیگیری ها، دو دستیار اسپانیایی کالدرون سه شنبه به تهران آمدند و بدون اینکه در محل تمرین پرسپولیس حاضر شوند به خانه رفتند تا وسایل خود را جمع نموده و بامداد چهارشنبه دوباره ایران را ترک نمایند. با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس نتوانسته خواسته های سرمربی تیمش را اجرایی کند و دستیاران سرمربی آرژانتینی هم ایران را ترک می نمایند، باید دید آیا کالدرون در نهایت برای بازگشت به تهران به فرودگاه خواهد رفت یا خیر.

  • افشین پیروانی از سرپرستی پرسپولیس استعفا داد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 663

به "خاتمه کالدرون در پرسپولیس؟ ، دستیاران اسپانیایی رفتند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاتمه کالدرون در پرسپولیس؟ ، دستیاران اسپانیایی رفتند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید