چرا حتما باید انیمیشن جذاب چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان را تماشا کنید؟

به گزارش مجله فضای وب، فیلم سینمایی چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان سومین قسمت از انیمیشنی با همین نام، یعنی چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم، است که در هفته اول اکران خود در دنیا توانست بهترین اکران و بهترین آغاز را به خود اختصاص دهد. این فیلم که توانست فقط در یک هفته 55.5 میلیون دلار بفروشد، به یکی از محبوب ترین انیمیشن های سال تبدیل شد.

چرا حتما باید انیمیشن جذاب چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان را تماشا کنید؟

سرویس فرهنگ و هنر - این انیمیشن فانتزی که در 1 مارس سال 2019 به کارگردانی دین دبلوا بعد از این همه شور و هیچانی که در دنیا ایجاد نموده، به سرعت در اختیار ایرانی ها نیز قرار گرفته تا ما نیز بتوانیم هم زمان با دنیایان به تماشای این انیمیشن پر سر و صدای این روزهای سینمای دنیا بنشینیم. تماشای انیمیشن چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم امروز به وسیله لنز در اختیار شماست و شما می توانید به راحتی به وسیله این سامانه آن را تماشا کنید.

خلاصه ای در خصوص داستان

داستان چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم از آن جا شروع شد که هیکاپ که جوانی وایکینگ است، دائم با اژدهایان درگیر است و مورد حمله آن ها در سرزمین خود قرار گرفته است. تمام مردم سرزمین وایکینگ ها با این اژدهایان در حال جنگ هستند، اما هیکاپ به خاطر هیکل کوچکش نه توانایی جنگیدن دارد و نه اجازه جنگ. یکی از این اژدهاها که خشم شب نام دارد، از همه بزرگ تر و وحشناک تر است. پدر هیکاپ که رئیس وایکینگ هاست، یک شب مخفیانه کمین می نماید و این اژدها را به دام می اندازد.

هیکاپ نیز بعد از این از فرصت استفاده می نماید و با خشم شب دوست می گردد. خشم شب که حالا بی دندان نام دارد، نقطه ضعف های اژدهایان را یکی یکی به هیکاپ می گوید و او به تدریج توانایی مبارزه با آن ها را به وسیله همین نقاط ضعف به دست می آورد. هیکاپ در ادامه با یاری خود بی دندان به جنگ اژدهای بزرگ می رود و او را شکست می دهند. در این حمله بی دندان نیز یکی از پاهای خود را از دست می دهد.

داستان قسمت سوم این انیمیشن فانتزی

حالا در قسمت سوم این انیمیشن که در لنز با دوبله فارسی در اختیار شما قرار گرفته است، شما شاهد یک ماجراجویی جدید از طرف هیکاپ خواهید بود. او که اکنون به رویای خود برای ساخت یک شهری آرمانی برای بی دندان و دیگر اژدهاها دست یافته باز مورد آزمایش قرار می گیرد. این بار باز خطری دیگر در انتظار هیکاپ و خانه و روستای اوست و او این بار باید به عنوان رئیس این روستا خطرات را دور کند و با آن ها به مبارزه بپردازد.

در سومین قسمت از این انیمیشن حالا باید منتظر اتفاقات هیجان انگیزی باشید تا هیکاپ این خطرات را از خود و روستا و ریاست خود دور کند. البته که بی دندان و دیگر اژدهاهای دوست هیکاپ هم در این راه همراه او هستند و قرار نیست او را تنها بگذارند. اگر اهل فیلم و سریال باشید و قسمت های اول و دوم این انیمیشن را دیده باشید، قطعا با نوع هیجان این فیلم آشنایید، اما در قسمت سوم منتظر اتفاقات شگفت انگیزتری باشید، چرا که این قسمت بسیار مهیج تر از دو قسمت قبل است.

این روزها تماشای این انیمیشن در تمام دنیا یکی از اولین انتخاب های افرادیست که علاقه مند به تماشای فیلم و سریال هستند، خصوصا از نوع فانتزی. شما هم اگر قصد دیدن این انیمیشن اکشن و فانتزی را دارید، کافیست به سایت تلویزیون اینترنتی لنز سری بزنید و در آن ثبت نام کنید. اگر ایرانسلی هستید که خیال تان از اینترنت هم راحت باشد، چرا که اگر یک بسته اینترنتی ایرانسل هم داشته باشید، حجم اینترنت مصرفی شما رایگان است و هیچ دغدغه ای برای شما به دنبال نخواهد داشت. فقط پای تلویزیون و لپ تاپ خود بنشینید و این فیلم جدید 2019 را تماشا کنید.

دیگر دلیل برای تعلل و ندیدن این فیلم ماجرایی نیست، همین حالا با جست وجوی لنز در اینترنت، به این سایت رفته و مراحل ساده ثبت نام را پشت سر بگذارید و خودتان را به بیش از یک ساعت و نیم پر از هیجان و ماجراجویانه دعوت کنید.

منبع: ستاره
انتشار: 16 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: spaceweb.ir شناسه مطلب: 231

به "چرا حتما باید انیمیشن جذاب چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان را تماشا کنید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا حتما باید انیمیشن جذاب چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم: دنیای پنهان را تماشا کنید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید